Автор Тема: Поздрав од ....  (Прочитано 31377 пати)

Отсутен osmica8

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 11294
  • Архитект
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #120 на: Октомври 30, 2013, 12:09:57 pm »
Каква завеса и какво Ферари, комбинација смртти :)

Изнајмена гаража, пошто има нешто појако во неговата. Или па жена му паркира во неговата.
;D ;D