Автор Тема: Промоција на Паркинг Сензори!  (Прочитано 5153 пати)

Отсутен DOG SECURITY

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 530
  • CAR AUDIO SPECIALISTS
    • www.dogsecurity.mk
Промоција на Паркинг Сензори!
« на: 17 Февруари 2014, 14:03:09 pm »
Паркинг сензори со вклучена монтажа и гаранција од 12 месеци за 2.490 ден. Сензорите можете да ги ѕирнете тука.

Промоцијата трае до 28.02.2014 год.
Ве очекуваме.
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk