Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 589186 пати)

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7015
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2745 на: Октомври 01, 2021, 16:29:03 pm »
Здраво на сите!
Па кај си бе Л :D

Отсутен L

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 7
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2746 на: Октомври 01, 2021, 17:08:08 pm »

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 32539
 • Таков е животот... јебига
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2747 на: Октомври 01, 2021, 20:04:53 pm »
Здраво на сите!

Шо бе здраво... цигари имаш ли? Свеќици? Дизни резерва нешто? Шо возиш?


Отсутен L

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 7
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2748 на: Октомври 02, 2021, 17:28:34 pm »
Здраво на сите!

Шо бе здраво... цигари имаш ли? Свеќици? Дизни резерва нешто? Шо возиш?

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Сега за сега точак.
Ако не ме закрпат за кола, ќе биде и тоа, само матна работава некако.

Отсутен vektra C

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2749 на: денес во 12:25:46 »
Zdravo pocituvani🙂😀. Vozam vektra c 2008 god. Avtomatik so motor benzinec 2.2 direkt. Pozz

Присутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8258
 • Пичлеме
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2750 на: денес во 12:28:04 »
Сочуство ;D
Се шалам. Имај убав престој, имаш друштво тука, љубители на 'рѓа... пардон, неговото височество, Опел ;D
Volkswagen. Gas Auto.