Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 556413 пати)

Отсутен kutija

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2730 на: Април 07, 2021, 23:52:04 pm »
Благодарам за активацијата, добро ве најдов :)

Отсутен Giga

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2731 на: Април 15, 2021, 20:41:15 pm »
Добро Ве најдов, за многу години да е форумот на CARclub.mk

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4027
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2732 на: Април 16, 2021, 07:28:42 am »
Амин

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7206
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2733 на: Април 18, 2021, 01:43:31 am »
Здрао

Отсутен Krume

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2734 на: Мај 07, 2021, 15:08:25 pm »
Zdravo!

Отсутен Krume

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2735 на: Мај 07, 2021, 15:10:53 pm »
Барам да купам Toyota rav 4 бензин ако имате некое инфо пратете ми ке ве молам.Да прашам има ли некој искуство со rav4 Avtomatik , ви благодраам!