Автор Тема: CARclub.mk на Facebook!  (Прочитано 69344 пати)

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #15 на: 18 Јули 2011, 18:45:51 pm »
Браво бе... Јарчевски :)

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3827
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #16 на: 19 Јули 2011, 15:28:36 pm »
аааа... свака част ! :)

Отсутен Bu$aV MeGaNe

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1854
 • Renault Megane R26
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #17 на: 19 Јули 2011, 23:45:53 pm »
Имаме најдобар класен.
Респекат!

Отсутен yarre

 • Bearing Expert
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1262
 • www.lagermax.mk
  • LAGERMAX
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #18 на: 05 Март 2012, 14:37:27 pm »
Ама сликата ко мистер талибан :)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33903
 • Таков е животот... јебига
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #19 на: 05 Март 2012, 14:46:40 pm »
Класен сега си популарен. Немој само да се фатиш се хероин и со педери жити све.

Отсутен ARMEX

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3617
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #20 на: 05 Март 2012, 15:44:42 pm »
Shared !

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #21 на: 10 Мај 2012, 18:13:43 pm »
Класен сега си популарен. Немој само да се фатиш се хероин и со педери жити све.
бааахахахааааа... фино му кажа... :)
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #22 на: 10 Октомври 2012, 10:43:41 am »
Имаме најдобар класен.
Респекат!

да... и истиот заборавил моето возило да го тури на фејсбук во албумот наши возила....
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7004
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #23 на: 10 Октомври 2012, 10:59:28 am »
Па убаво си пишува, наши ВОЗИЛА, а не наши Тенкови ....

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29170
  • CARclub.mk
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #24 на: 10 Октомври 2012, 11:03:30 am »
И убаво си има линк со објаснување како да го стигне возилото на фејсбук. :)

http://forum.carclub.mk/index.php/topic,4145.0.html

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #25 на: 15 Октомври 2012, 23:36:14 pm »
И убаво си има линк со објаснување како да го стигне возилото на фејсбук. :)

http://forum.carclub.mk/index.php/topic,4145.0.html

само да си знаеш... клик на линкот постиран и те води тука:

Се случи грешка!
Изгледа дека оваа тема или форум кој го тражите не постои или немате доволно привилегии за да ја видите.
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6094
 • 69
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #26 на: 16 Октомври 2012, 00:04:44 am »
А бе не ти чини компјутерот...Мораш да го апдејтираш со нов :)) И7 по можност со 16 Г рам и 2 тера сториџ со 256 ССд...Инаку ништо од линкот!!!
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #27 на: 16 Октомври 2012, 00:08:15 am »
А бе не ти чини компјутерот...Мораш да го апдејтираш со нов :)) И7 по можност со 16 Г рам и 2 тера сториџ со 256 ССд...Инаку ништо од линкот!!!

таков е... убав на мајка... и појше... :D
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #28 на: 01 Март 2015, 20:46:37 pm »
бамп!

 ;D ;D ;D ;D

п.с.

http://geeks.tc.mk/2011/07/18/zapoznajte-go-andreja-jarcevski/

CARclub се роди заради неколку причини. Првата причина е мојата несекојдневна (дури, моите другари викаат абнормална) љубов кон автомобилите. Втората е што, во Македонија едноставно недостасуваше место каде што ентузијастите за автомобили ќе можат да се дружат, да комуницираат, да разменуваат искуства и да си помагаат. Ме изненади ентузијазмот за дружење и вољата за помагање кои навистина нагло станаа повеќе од видливи. Само неколку месеци по основањето на форумот направивме собир, на кој се појавија над 100 модифицирани, брзи но и секојдневни автомобили кои им припаѓаат на најразлични луѓе. Секако, нашето дружење продолжува и надвор од форумот – ние се дружиме и во „реалниот“ свет – еднаш месечно организираме некаков собир или екскурзија до некаде, и навистина одлично поминуваме. До сега сме биле до Маврово и до манастирот Св. Јоаким Осоговски и искуствата се фантастични! Имаме уште многу планови, но за нив подоцна!
На крајот на денот, навистина сум горд што со колегите од CARclub успеавме да направиме навистина одличен форум, преполн со информации и прекрасни луѓе. Понекогаш има тензии кога секој си го брани својот миленик но тоа е дел од искуството да се поседува автомобил и да се учествува во некој ваков форум. Понекогаш морам да пресечам за да престанат расправиите, а со тоа заработив еден фантастичен прекар – Класниот!

за новите членови да го упознаат класниот на форумов... малку се сменети некои ситници, на пример леонтина не ја вози, собири секој месец не се прават, ама тоа се мали ситници, небитни, затоа што вози појак дизел од леонтината, а не секој месец, ами секој понеделник има карклуб средба на пиво, кафе, сокче и останати алкохолни пијалаци... ама начелно тоа е тој нашиот класен. ;) ;D 8)
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8536
 • Пичлеме
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #29 на: 01 Март 2015, 21:12:11 pm »
И дополнување на точка та и та, алинеја...за новите споменати во погорниот пост:
Онак е мнооогу досаден чоек, никој до сеа не се разбрал со него и нема ни да се разбери...пошто проколнат е од едно проклетство шо се вика „комплекс на виша вредност“ ;D
Меј д џоук би вит ју!
Фала многу :)