Автор Тема: Монтиранје на озвучење  (Прочитано 6127 пати)

Отсутен kalco

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 257
 • Audi a3 1.9 TDI
  • Kalco
Монтиранје на озвучење
« на: 27 Јуни 2011, 10:33:34 am »
ЕПа дојде време да турам некое подобро озвучење во голфчето.
Е сеа ме интересира кога ќе може да поминам(ти да бидеш таму) да ми препорачаш нешто најдобро цена/перформанси да си направиме моабет ко луѓе?
И колку време ќе ви треба да го монтирате:?Дали одма неколку саат или ќе треба да ви оставам колата поз.

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Монтиранје на озвучење
« Одговори #1 на: 29 Јуни 2011, 12:21:53 pm »
ЕПа дојде време да турам некое подобро озвучење во голфчето.
Е сеа ме интересира кога ќе може да поминам(ти да бидеш таму) да ми препорачаш нешто најдобро цена/перформанси да си направиме моабет ко луѓе?
И колку време ќе ви треба да го монтирате:?Дали одма неколку саат или ќе треба да ви оставам колата поз.


Koga sakas,ne e problem,jas sum tuka od 09:00 do 18:00 sekoj den ,osven nedela  ili pred da doagjas javi se na nekoj od broevite dole..Pozz
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен kalco

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 257
 • Audi a3 1.9 TDI
  • Kalco
Одг: Монтиранје на озвучење
« Одговори #2 на: 29 Јуни 2011, 12:24:07 pm »
Епа во сабота изгледа ќе поминам али ќе ти се јавам првин секако :)

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Монтиранје на озвучење
« Одговори #3 на: 29 Јуни 2011, 13:09:03 pm »
Епа во сабота изгледа ќе поминам али ќе ти се јавам првин секако :)


Те очекувам ...Сабота работиме од 09:00  до 16:00 да знаеш.поздрав
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Knight_

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1260
Одг: Монтиранје на озвучење
« Одговори #4 на: 28 Ноември 2011, 22:18:11 pm »
DOG имам Punto 2000 год. сакам да ставам напред звучници ама пластиките на вратите мора да се сменат не се за звучници. Има ли кај вас такви пластики и колку пари се ?

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Монтиранје на озвучење
« Одговори #5 на: 30 Ноември 2011, 19:13:24 pm »
DOG имам Punto 2000 год. сакам да ставам напред звучници ама пластиките на вратите мора да се сменат не се за звучници. Има ли кај вас такви пластики и колку пари се ?

Ima...
http://dogsecurity.mk/mk/component/virtuemart/details/85/42/%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%86%D0%B8/%D0%90%D0%B4%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D1%83%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8-%D0%BF%D0%BE-%D1%82%D0%B8%D0%BF-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D0%BB%D0%BE/adapter-punto-271094-12-zvucnik.html
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Knight_

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1260
Одг: Монтиранје на озвучење
« Одговори #6 на: 30 Ноември 2011, 19:18:19 pm »
ОК фала дог :)

Отсутен Scorpion

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 470
Одг: Монтиранје на озвучење
« Одговори #7 на: 06 Јуни 2012, 13:43:17 pm »
Dog

kazete mi dali moze na fabrickoto radioto na Grande Punto da se povrze USB preku opcijata za AUX za da koristam obicno USB za muzika mesto CDa.

http://www.bortesi.it/images/autoradio-fiat-grande-punto.jpg
Fiat Grande Punto & Fiat Stilo