Автор Тема: DALECINSKI MODUL ( SPY LT-029 )  (Прочитано 8417 пати)

Отсутен Lubenicata

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 716
Одг: DALECINSKI MODUL ( SPY LT-029 )
« Одговори #15 на: 27 Октомври 2012, 00:42:56 am »
На алфа 145 имам аларм али изгубено е далечинското колку би ме чинело ново да ми напраите...?

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: DALECINSKI MODUL ( SPY LT-029 )
« Одговори #16 на: 30 Октомври 2012, 09:43:28 am »
На алфа 145 имам аларм али изгубено е далечинското колку би ме чинело ново да ми напраите...?

Повели дојди да видиме дали може да најдеме исто такво или  да понудиме нешто друго како поефтино  решение .поздрав
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Lubenicata

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 716
Одг: DALECINSKI MODUL ( SPY LT-029 )
« Одговори #17 на: 30 Октомври 2012, 09:45:49 am »
Dogovoreno denovive ke vi pominam...:)