Автомобили > Техничко Одржување

ПОМОШ НА ПАТ - SOS тема !

(1/25) > >>

Cuore Sportivo:
Да се користи искључиво за СОС пораки.

пример:
   Дечки ми се деси тоа и тоа, таму и таму, кој е во можност нека помага...
   Евентуално се јавувате на колега од кого имате телефон и му пренесувате да пише порака овде.
   Исто ако ве закача некој и ви се сили а ви е потребна помош искористете ја темава.


Пожелно е да се залепи на табло  :D

Stratro:
Epa ajde fino lepo najdete mi go kelavoto kopile so cvikeri vo crvena Honda Civik 1.8 hatchback od ponovite sto mi se kurcese lani otkako mi presece pat...

edit:cvikeri za sonce..i verovatno nekoja tetovaza...na leva raka...

Tischläufer:
Најдете ми го и копилето во сина Импреза СТИ што ќе ме убиеше мене и моето семејство пред неколку месеци, крвта да му ја заебеме сите вака колективно на чело со Куоре :)

Banzai:
Фаланга може да е член на форумов. Само ако е тој што мислам, малце е покрупен од тебе ;D

Carpathian Lord:
Убава тема :) а како ќе функционира практично? Оставаме телефони тука или?

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

Оди на целосна верзија