Автор Тема: Средства за зацрнување на гуми: Совети и препораки.  (Прочитано 148404 пати)

Отсутен Roci

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3512
Одг: Средства за зацрнување на гуми: Совети и препораки.
« Одговори #690 на: Септември 25, 2022, 19:39:56 pm »
Apsolutno nikakvi 😁

Отсутен Diesel

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5092
Одг: Средства за зацрнување на гуми: Совети и препораки.
« Одговори #691 на: Септември 25, 2022, 19:52:34 pm »
Ќе имам некакви проблеми ако ми е поминат рокот на PERL? (Best Before July 2022)

Не.

Отсутен dame

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2974
  • https://www.facebook.com/pages/Hemisko-I-Poliranje-Na-Vozila/373554479331896
Одг: Средства за зацрнување на гуми: Совети и препораки.
« Одговори #692 на: Септември 25, 2022, 21:36:40 pm »
Nemas problem slobodno teraj

Отсутен Dejan Gj

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 343
Одг: Средства за зацрнување на гуми: Совети и препораки.
« Одговори #693 на: Септември 26, 2022, 08:00:49 am »
Ќе имам некакви проблеми ако ми е поминат рокот на PERL? (Best Before July 2022)

Нема никаков проблем, слободно нека не користи, CARPRO единсвени на пазарот беа со две дати на производот произведено и рок до кога.
Тоа им предизвика проблем во короната со доставата и решија да стават од минатата година само дата на произведено.
Сепак се работи за хемија нема рок на траење 5+ години слободно, јас аплицирам Reload на моја кола произведен 2018г.

Отсутен M3V8

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2009
Одг: Средства за зацрнување на гуми: Совети и препораки.
« Одговори #694 на: Септември 26, 2022, 08:17:24 am »
Perl e bas multi funkcionalen, uste ne vi kaza covekot za sto ke go koristi odma mu odobrivte :)
Ako ti e za mackanje kola nemas gajle, ako go razreduvas za konsumacija bolje nesto bez rok :)

Mala zaebancija sto da se prai ponedelenicki da trgne polabavo...

btw denes se zemam od kaj Dejan Capro Multi X, Perl i Eraser.
Fala za preporakite

Отсутен volenos

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 294
Одг: Средства за зацрнување на гуми: Совети и препораки.
« Одговори #695 на: Октомври 03, 2022, 21:22:10 pm »
поздрав дечки, Едно прашање. Има ли некое решение за излижан волан, без да се менува. излижан е од страните од возење. Па ме интересира дали има некое ефикасно  средство за зацрнување?

Отсутен dame

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2974
  • https://www.facebook.com/pages/Hemisko-I-Poliranje-Na-Vozila/373554479331896
Одг: Средства за зацрнување на гуми: Совети и препораки.
« Одговори #696 на: Октомври 04, 2022, 16:21:06 pm »
Isfarbaj go imas sprejcinja za koza vo samad