Автор Тема: Најгрда кола  (Прочитано 364227 пати)

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1028
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1965 на: 23 Јануари 2024, 15:02:10 pm »
Учителе лангарија невидена 2016 год вчера се возев ај што млати од сите страни тоа пластиките , грда од блиску немај каде :D

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4286
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1966 на: 23 Јануари 2024, 15:51:32 pm »

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10127
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1967 на: 23 Јануари 2024, 17:20:18 pm »
Ц4 кактус е лепота ако погледнеш бмв и3

Отсутен Busav

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3506
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1968 на: 23 Јануари 2024, 22:31:40 pm »
Учителе лангарија невидена 2016 год вчера се возев ај што млати од сите страни тоа пластиките , грда од блиску немај каде :D
Поубава е од џимито како и да е

Sent from my SM-A546B using Tapatalk

Барам девојка која ке си го продаде бубрегот за да си купам кола :)

Отсутен bear

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1960
 • If you can dream it, you can do it.
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1969 на: 23 Јануари 2024, 23:32:45 pm »
Учителе лангарија невидена 2016 год вчера се возев ај што млати од сите страни тоа пластиките , грда од блиску немај каде :D
Поубава е од џимито како и да е

Sent from my SM-A546B using Tapatalk

Што фрижидер?  ;D
Никогаш не вели никогаш.

Отсутен Busav

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3506
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1970 на: 24 Јануари 2024, 01:03:10 am »
Учителе лангарија невидена 2016 год вчера се возев ај што млати од сите страни тоа пластиките , грда од блиску немај каде :D
Поубава е од џимито како и да е

Sent from my SM-A546B using Tapatalk

Што фрижидер?  ;D
Беко! :)

Sent from my SM-A546B using Tapatalk

Барам девојка која ке си го продаде бубрегот за да си купам кола :)

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8141
 • Малерозен дрводарец
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1971 на: 24 Јануари 2024, 01:29:48 am »
Ајде сега, бацете се и легнете си...
Потлачени!

Џаба радите, нече вас платити!

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8141
 • Малерозен дрводарец
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1972 на: 24 Јануари 2024, 01:30:43 am »
Учителе лангарија невидена 2016 год вчера се возев ај што млати од сите страни тоа пластиките , грда од блиску немај каде :D

"Лангарија" :D

Абе рекнаја сам ти ја на тебе, кумановац си. :D
Потлачени!

Џаба радите, нече вас платити!

Отсутен Tomce

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 477
  • ibiz.mk
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1973 на: 24 Јануари 2024, 09:09:12 am »
Учителе лангарија невидена 2016 год вчера се возев ај што млати од сите страни тоа пластиките , грда од блиску немај каде :D

"Лангарија" :D

Абе рекнаја сам ти ја на тебе, кумановац си. :D

Грешка си, кумановски е Лагарика

Отсутен bear

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1960
 • If you can dream it, you can do it.
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1974 на: 24 Јануари 2024, 09:11:15 am »
Ајде сега, бацете се и легнете си...

Само да ја истовариме твојата хладњача.  ;D
Никогаш не вели никогаш.

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8141
 • Малерозен дрводарец
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1975 на: 24 Јануари 2024, 23:09:15 pm »
Учителе лангарија невидена 2016 год вчера се возев ај што млати од сите страни тоа пластиките , грда од блиску немај каде :D

"Лангарија" :D

Абе рекнаја сам ти ја на тебе, кумановац си. :D

Грешка си, кумановски е Лагарика

Од которци е ов'ј...
Потлачени!

Џаба радите, нече вас платити!

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1028
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1976 на: 25 Јануари 2024, 11:16:15 am »
Шопатела ;)

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6383
 • Бенве сие бенве
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1977 на: 25 Јануари 2024, 20:20:31 pm »
Денеска видов бенве ХМ, грозно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8544
 • Пичлеме
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1978 на: 27 Март 2024, 11:51:53 am »
Две во едно :)


Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54808
 • Махер
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1979 на: 27 Март 2024, 11:59:55 am »
Клуч.