Автор Тема: ЛЕГЕНДАРНИ ПОСТОВИ  (Прочитано 337441 пати)

Отсутен google

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2396
Одг: ЛЕГЕНДАРНИ ПОСТОВИ
« Одговори #30 на: Јуни 20, 2011, 11:56:53 am »
Да не е B20 блок и B16 глава, зашто мислам дека неможе комбинација на K со B серија. Али како и да е секоја чест за трудот :)

изгледа така беше ;D знам дека нешто правеа, ама не ги сакам хондите и не сум во тек


ne brat ti si vo tek ama oni se vo VTEC :D


 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Хахахаха ;D


многу добро ми звучи постов...:D

Присутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31676
 • Таков е животот... јебига
Одг: ЛЕГЕНДАРНИ ПОСТОВИ
« Одговори #31 на: Јуни 20, 2011, 14:39:35 pm »
јас прво да средам со воланот штом го средам тоа доагам , без воланот на тастатура не се вози (се вози но не е тоа тоа) а и осетот е друг , иако порано бев "симеон трпчевски" волан си е волан, башка што тоа е симулација

Отсутен Kalimero Nema Pravda

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 219
 • Racing is state of mind
Одг: ЛЕГЕНДАРНИ ПОСТОВИ
« Одговори #32 на: Јуни 20, 2011, 14:41:19 pm »
јас прво да средам со воланот штом го средам тоа доагам , без воланот на тастатура не се вози (се вози но не е тоа тоа) а и осетот е друг , иако порано бев "симеон трпчевски" волан си е волан, башка што тоа е симулација

хахахахахахахаххахаххаахха :D "симеон трпчевски" :D
Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life, I have been doing it all my life and it stands out above everything else.
Ayrton Senna

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: ЛЕГЕНДАРНИ ПОСТОВИ
« Одговори #33 на: Јуни 20, 2011, 15:19:32 pm »
јас прво да средам со воланот штом го средам тоа доагам , без воланот на тастатура не се вози (се вози но не е тоа тоа) а и осетот е друг , иако порано бев "симеон трпчевски" волан си е волан, башка што тоа е симулација

хахахахахахахаххахаххаахха :D "симеон трпчевски" :D

Све легенди :)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25915
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: ЛЕГЕНДАРНИ ПОСТОВИ
« Одговори #34 на: Јуни 21, 2011, 13:10:40 pm »

Отсутен Schmitt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1776
Одг: ЛЕГЕНДАРНИ ПОСТОВИ
« Одговори #35 на: Јуни 21, 2011, 16:27:04 pm »
Еееееееее и мачките не се што беа....се e**т и во Јуни и во Мај и кога ќе им текне а не само во Февруар. ;D
Never drive faster than your Angels can fly.

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3295
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: ЛЕГЕНДАРНИ ПОСТОВИ
« Одговори #36 на: Јуни 21, 2011, 20:26:54 pm »
„бе“ пошто си ми другарче по опелска линија ;D
Не сакам да манијачам по профили па затоа не гледам. Иначе 21 година имаш,не си више почетник возач. Пари имаш? Ако имаш купуј кола па манијачи го асфалтот низ скопје. Башка мора кола иначе „суша“ ќе те фати. Ја да сум на твое место и татко ми да има такво ауди пола скопје ќе оди како на буре да седела ;D
;D ;D ;D

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: ЛЕГЕНДАРНИ ПОСТОВИ
« Одговори #37 на: Јуни 21, 2011, 21:41:28 pm »
„бе“ пошто си ми другарче по опелска линија ;D
Не сакам да манијачам по профили па затоа не гледам. Иначе 21 година имаш,не си више почетник возач. Пари имаш? Ако имаш купуј кола па манијачи го асфалтот низ скопје. Башка мора кола иначе „суша“ ќе те фати. Ја да сум на твое место и татко ми да има такво ауди пола скопје ќе оди како на буре да седела ;D
;D ;D ;D

Миле, ти е звер на зверовите...

Отсутен LosiPatista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12136
 • Duh sa TDI-jom
Одг: ЛЕГЕНДАРНИ ПОСТОВИ
« Одговори #38 на: Јуни 22, 2011, 00:03:24 am »
Цитат: Kuore
Marsher, zosto mi sveti sijalickata vo ALFATA

Torsion Beam - The Only Axle You Will Ever Need

Присутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31676
 • Таков е животот... јебига
Одг: ЛЕГЕНДАРНИ ПОСТОВИ
« Одговори #39 на: Јуни 22, 2011, 00:06:03 am »
Џиџи, дали има некој адитив за драпање мадиња со лева рака за време на вожња по угорница?
Вака добро не сум се изнасмеал подолго време. Ова дефинитивно заслужува место овде ;D

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3150
Одг: ЛЕГЕНДАРНИ ПОСТОВИ
« Одговори #40 на: Јуни 22, 2011, 19:38:41 pm »


Ама не се разочаруј - ти најдов пичка од крава за усна хармоника ;D

Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен Kalimero Nema Pravda

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 219
 • Racing is state of mind
Одг: ЛЕГЕНДАРНИ ПОСТОВИ
« Одговори #41 на: Јуни 23, 2011, 17:08:21 pm »
Секој мами, само кој како знае да си ги подзачисти какушките. Резервоари со дупло дно, флексибилни крилца, на Тимо Глок му се стресла ногата..... дрн дрн..
Хакинен кога освои титула, дури после една година излегоа муабетите дека Унгарски хакер ја работел целосната ЕЦУ програма за секоја трка посебно. Точно за секоја кривина во која брзина може да се вози при максимум број на вртежи на моторот лимитирани софтверски. Абе на семафори гледаш да штрбнеш на жолто не па во Ф1 :)

hahahahahah najjako!!!
Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life, I have been doing it all my life and it stands out above everything else.
Ayrton Senna

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17640
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: ЛЕГЕНДАРНИ ПОСТОВИ
« Одговори #42 на: Јуни 23, 2011, 17:52:05 pm »
Цитат: Kuore
Marsher, zosto mi sveti sijalickata vo ALFATA

Ејјјјјј, невероватен човек, почна да измислува постови. ;D ;D ;D

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6908
Одг: ЛЕГЕНДАРНИ ПОСТОВИ
« Одговори #43 на: Јуни 23, 2011, 18:35:12 pm »
Нова Кумановска кафанска мерка


...увијач голем колку коњски кур за 180 денари. :)

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: ЛЕГЕНДАРНИ ПОСТОВИ
« Одговори #44 на: Јуни 23, 2011, 20:54:01 pm »
Нова Кумановска кафанска мерка


...увијач голем колку коњски кур за 180 денари. :)

А плетенка, колку магарешки :)