Автор Тема: Chiptuning  (Прочитано 109541 пати)

Отсутен AUUU

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4525
Одг: Chiptuning
« Одговори #345 на: Мај 23, 2020, 12:12:07 pm »
Тенкс, ама пред некој ден вртев, еве и сега, тел. бр. е исклучен. На моб. не дига никој. Ако работат уште да идам директ...
070313999
070 341 163