Автор Тема: Рандом Авто-фотки..  (Прочитано 745382 пати)

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3042
 • Жгл' б гл'б
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9675 на: Ноември 22, 2020, 10:09:06 am »
Исчуре му уље...
Ja mogu da popijem 700 kafa
Iz dzezvi, aparata i kafemata

Присутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3777
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9676 на: Ноември 22, 2020, 21:58:04 pm »


Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16335
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9677 на: Ноември 25, 2020, 01:13:54 am »

Присутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3777
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9678 на: Декември 24, 2020, 10:11:54 am »


Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 39406
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9679 на: Декември 26, 2020, 20:22:47 pm »

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 21305
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9680 на: Јануари 27, 2021, 21:15:33 pm »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16335
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9681 на: Февруари 01, 2021, 15:17:59 pm »
Сите јапонци на едно место:

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48810
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9682 на: Февруари 01, 2021, 15:21:31 pm »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Присутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3777
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9683 на: Февруари 01, 2021, 16:19:02 pm »Отсутен Bauer

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1122
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9684 на: Февруари 02, 2021, 21:51:33 pm »
Astra K GS line

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


Отсутен AngelSK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 872
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9685 на: Февруари 02, 2021, 22:01:56 pm »
Astra K GS line(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Sent from my SM-G973F using TapatalkМн убава, ова ако не се лажам е највисоко ниво на опрема?

Отсутен Bauer

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1122
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9686 на: Февруари 02, 2021, 22:20:43 pm »

Мн убава, ова ако не се лажам е највисоко ниво на опрема?

Не е највисоко, али солидно.
Фул лед се фаровите но не се Матрикс.
Фабрички затемнети задни стакла, 17" алу ф.


П.С. Тапаток ми го ебе сликиве

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 21305
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9687 на: Февруари 02, 2021, 23:58:21 pm »
Astra K GS line(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Sent from my SM-G973F using TapatalkДап..оваа предница е веќе нешто.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16335
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9688 на: Февруари 19, 2021, 14:39:07 pm »
Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5089
 • хаУс мајстор
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9689 на: Февруари 24, 2021, 20:09:05 pm »
Turbo gum


Sent from DHL

Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.