Автор Тема: Рандом Авто-фотки..  (Прочитано 687838 пати)

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3260
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9615 на: Јули 18, 2020, 12:46:25 pm »
Плавава како и стои човече...секако се сребрен бандаж што ја отвара. Исто вакво сакам, фејслифт како што е, со овие браници, овие или тие другите бандажи, панорама, бензинец. Само тешко се наоѓа се ова заедно по огласиве како што гледам. Има една 335i со сите нишани на мобиле.бг ама.. ;D
Епа земи ја ако можеш, понатака имаш опции како големо кинеско турбо + ремапче = 600ps + бандафче + спирали и ете ти домаќинско проектче  8)Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4605
 • хаУс мајстор
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9616 на: Јули 18, 2020, 12:57:49 pm »
И со 200кс ќе бидам задоволен :) 
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен dbl.dzo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 103
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9617 на: Јули 18, 2020, 13:27:53 pm »
Spotted :)


Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16162
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9618 на: Јули 21, 2020, 01:08:42 am »Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3260
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9619 на: Август 01, 2020, 16:42:00 pm »
Закон ^^^Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1807
 • Жгл' б гл'б
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9620 на: Август 01, 2020, 16:45:29 pm »
Слабо нешто moose тестов кај Козле, а? :D
Ежо Магаро Венти Лаатор КозИ

Присутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20321
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9621 на: Август 04, 2020, 15:36:09 pm »

Отсутен dbl.dzo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 103
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9622 на: Август 05, 2020, 16:33:19 pm »
Mille Miglia :)Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9454
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9623 на: Август 05, 2020, 22:06:29 pm »
Го видов и јас, има неколку тона кит али фин примерок.