Автор Тема: Рандом Авто-фотки..  (Прочитано 660267 пати)

Отсутен Molec

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2982
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9555 на: Март 21, 2020, 07:49:02 am »
...


Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 46308
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9556 на: Март 21, 2020, 08:32:15 am »
...
Така е. Кој ги врти, не им кажувај!!!
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19636
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9557 на: Март 21, 2020, 11:13:34 am »
Јас на www.petrolicious.com си пецам позадини. Си сакаат стари Алфи таму и секоја недела има да си бираш ново позадинче од некоја coach-built Алфа од 50-ти и 60-ти :)

Опел нема таму, не стигнале да го сликаат... ;D

Повели Мартинчо.
Тука и има и Алфи.. со слики и спецификации.

https://www.autoevolution.com/alfa-romeo/

.. а има и Цитроени.

https://www.autoevolution.com/search.php?t=cars&s=citroen

Битно  ти хепи да бидеш.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16039
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9558 на: Март 22, 2020, 13:06:10 pm »Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25044
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9559 на: Март 22, 2020, 13:44:26 pm »
Малку претерале со спуштањето. :/

Присутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4276
 • хаУс мајстор
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9560 на: Март 22, 2020, 15:39:19 pm »
Ајде ајде претерале, ќе стисне дугмето и оп... :D
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен brm brm

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2269
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9561 на: Март 22, 2020, 21:31:59 pm »
Црните полумесеци ја грдат многу

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4939
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9562 на: Март 22, 2020, 22:23:07 pm »
Imresivno izgleda
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16039
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9563 на: Март 23, 2020, 13:29:51 pm »


Отсутен devourer

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 62
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9564 на: Март 24, 2020, 20:53:39 pm »
Slikata e nasha,onaka cool e poradi edna pricina i ne sekojdnevna (only true car lover can understand)

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9751
 • Архитект
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9565 на: Март 25, 2020, 10:12:10 am »
Октавија фејслифт ТДИ 4х4.
КУЛ!