Автор Тема: Рандом Авто-фотки..  (Прочитано 672319 пати)

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9435
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9420 на: Мај 12, 2019, 20:22:30 pm »
Уште малку како вистински TCR ќе била ценава. :)

Отсутен brm brm

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2300
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9421 на: Мај 12, 2019, 23:53:54 pm »
50 илјадарки за Голф...

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25372
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9422 на: Мај 14, 2019, 10:02:41 am »


Ме насмеа таблицата. :D

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38136
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9423 на: Мај 14, 2019, 17:07:25 pm »Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7518
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9424 на: Мај 14, 2019, 17:46:22 pm »
Џагот порно.

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38136
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9425 на: Мај 14, 2019, 18:16:13 pm »
Алфата е богохулие, има мотор од форд (sort of...) :)

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16090
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9426 на: Мај 17, 2019, 15:24:32 pm »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16090
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9427 на: Мај 29, 2019, 14:30:02 pm »

Отсутен marmlad

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3982
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9428 на: Мај 29, 2019, 14:32:54 pm »
 :'(

Отсутен Rammlied

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 237
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9429 на: Јуни 14, 2019, 18:42:15 pm »
 310ps, 1020kg 8)

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16090
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9430 на: Јули 24, 2019, 11:17:29 am »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25372
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9431 на: Јули 24, 2019, 14:12:41 pm »
Повторно, колку многу разлика прави добар бандаж и спуштање... Вери најс!

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4982
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9432 на: Јули 24, 2019, 14:30:12 pm »
Iskreno kolava mnogu mi prai merak. Steta sto ne e od brend koj go cenam i imam visoko mislenje, ali za konkretniov model mozebi bi napravil isklucok.
Gledav ceni na polovni do kaj 30kkm i si drzat cena i se ramo do ramo so Mazda 6 na primer, kolku e toa opravdano ke pokaze vremeto neli.
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен BrziGonzalez

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1303
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9433 на: Јули 24, 2019, 16:49:01 pm »
Iskreno kolava mnogu mi prai merak. Steta sto ne e od brend koj go cenam i imam visoko mislenje, ali za konkretniov model mozebi bi napravil isklucok.
Gledav ceni na polovni do kaj 30kkm i si drzat cena i se ramo do ramo so Mazda 6 na primer, kolku e toa opravdano ke pokaze vremeto neli.
Искрено како скептик за француски возила, чудово ме изненади како вози и колку е тивко во кабината. Можеби така и треба да биде во кола од таа класа, меѓутоа интериерот ми остави стварно голем впечаток, свемирски брод...

Отсутен AngelSK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 665
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9434 на: Јули 24, 2019, 17:30:24 pm »
Јас што гледав ревјуа, изгледа како картинг да возиш, мало воланче, ниско седење, а изгледот ептен е добар.