Автор Тема: Рандом Авто-фотки..  (Прочитано 617888 пати)

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17457
 • Alfa155 & AlfaGT

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 44702
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9346 на: Јануари 11, 2019, 11:08:28 am »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 35767
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9347 на: Јануари 11, 2019, 11:22:59 am »
^^ приоритети...

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17457
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9348 на: Јануари 11, 2019, 14:15:06 pm »
Море да не е на клецање ..

Отсутен Molec

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2366
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)


Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15720
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9350 на: Јануари 15, 2019, 18:47:57 pm »Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24120
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9351 на: Јануари 15, 2019, 18:50:08 pm »
Преголем, преголем бандажот. Иначе, прекрасен примерок.

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 35767
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9352 на: Јануари 15, 2019, 18:56:23 pm »
Уште гуми да му монтираат и комплет ќе биде! 

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15720
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9353 на: Јануари 15, 2019, 19:11:33 pm »
Одлично е за гледање  8)

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 35767
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9354 на: Јануари 15, 2019, 20:11:02 pm »
Со олкаи бандаши без гуми, едвај :( Два броја помали да беа бандашите и гума да имаше, таман ќе беше. Веројатно не е проблем за возење, пошто гарант има ер суспензија.

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24120
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9355 на: Јануари 21, 2019, 11:25:21 am »

Отсутен ace-106

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3081
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9356 на: Февруари 17, 2019, 23:34:47 pm »Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 44702
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9357 на: Февруари 19, 2019, 09:12:06 am »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16358
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Отсутен Rammlied

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 219
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9359 на: Февруари 19, 2019, 20:44:35 pm »


Ејјј браво. За газдата.  8)