Автор Тема: Рандом Авто-фотки..  (Прочитано 721024 пати)

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16281
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9645 на: Септември 20, 2020, 23:17:59 pm »

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4918
 • хаУс мајстор
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9646 на: Септември 21, 2020, 13:43:05 pm »
Тајмерче, за да не ти изгори скарата.
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3566
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9647 на: Септември 21, 2020, 13:49:37 pm »
Да гледаш на саат додека јадеш бургер од 7ца на хауба за не плаќаш паркинг.


Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4918
 • хаУс мајстор
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9648 на: Септември 21, 2020, 16:10:59 pm »
На оние решетки треба да си будала да купуваш хамбургер :D
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3566
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9649 на: Септември 21, 2020, 16:15:40 pm »
7ца е религија....како ЕПЛ.


Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48357
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9650 на: Септември 25, 2020, 11:07:42 am »


               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен nefer

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 602
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9651 на: Октомври 04, 2020, 20:05:34 pm »Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3566
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9652 на: Октомври 07, 2020, 12:02:27 pm »


Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9653 на: Октомври 10, 2020, 14:04:48 pm »


Тибам Опелот што бил паркиран до него...
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20910
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9654 на: Октомври 13, 2020, 21:05:33 pm »
Денес во гужвата се влечев до едно вакво, али само задниот полумесец беше инфициран.

Колку можев, држев безбедно растојание.

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4918
 • хаУс мајстор
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9655 на: Октомври 13, 2020, 22:42:33 pm »
И пред мене имаше едно вакво бело, со потпис од Ердоган на гепек.
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 39012
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9656 на: Октомври 17, 2020, 21:51:46 pm »

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Djokica

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 586
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9657 на: Октомври 19, 2020, 00:21:41 am »
Пунтич на Тиквешко Езеро :D


Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48357
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9658 на: Октомври 21, 2020, 19:18:16 pm »
Glowing exhausts.


               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен deksa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 814
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9659 на: Октомври 22, 2020, 22:01:10 pm »