Автор Тема: Рандом Авто-фотки..  (Прочитано 733111 пати)

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48581
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #45 на: Јули 10, 2011, 20:27:08 pm »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26374
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #46 на: Јули 10, 2011, 21:01:50 pm »
Ја сум пак толку неинформиран.. Појма неам..


Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14938
 • ВМРО 206 1.4i
  • Follow @martinskiiiii and @206.rally
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #47 на: Јули 10, 2011, 21:18:32 pm »
Ма не сте фер жими се...Какви патишта, какви коли, секоја чест!!!

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48581
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #48 на: Јули 10, 2011, 22:20:55 pm »
Trololololoooooo...


               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #49 на: Јули 10, 2011, 22:22:18 pm »
Ете ГОЉФ нe као вашите......! Бухааааааааааа.........Гнаса една гнасосана! ;D ;D

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14938
 • ВМРО 206 1.4i
  • Follow @martinskiiiii and @206.rally
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #50 на: Јули 10, 2011, 23:03:55 pm »
Ете ГОЉФ нe као вашите......! Бухааааааааааа.........Гнаса една гнасосана! ;D ;D

И не личи ли ова на лего? ;D Остај тоа, ова е Гољф за сериска производња, вака шарен... На Википедиа пишува некоја таму екстра - косоварска верзија ;D

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 21126
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #51 на: Јули 10, 2011, 23:12:21 pm »

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9487
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #52 на: Јули 11, 2011, 00:03:56 am »

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3697
 • Боинг 747
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #53 на: Јули 11, 2011, 11:25:41 am »
Eve dobra fotka za na pozadina:)


Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #54 на: Јули 11, 2011, 12:30:48 pm »
Koј модел на митсу е ова ???

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26374
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #55 на: Јули 11, 2011, 12:53:30 pm »
Mitsubishi Noexistus EVO XX.

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3697
 • Боинг 747
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #56 на: Јули 11, 2011, 13:09:25 pm »
Koј модел на митсу е ова ???
Neznam koj model e tocno ali znam deka e perverzii:)

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #57 на: Јули 11, 2011, 13:41:55 pm »
Ееееее Боки....супер е Митсуво ..лелелелел гаѓи наполнив! ;D
Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48581
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #58 на: Јули 11, 2011, 13:43:56 pm »
Ееееее Боки....супер е Митсуво ..лелелелел гаѓи наполнив! ;D
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #59 на: Јули 11, 2011, 13:45:33 pm »
Јанлаш по чарапите...дебели прсти! ;D