Автор Тема: Ја гледаше ли некој големата ПОПЛАВА на Канада?  (Прочитано 4026 пати)

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Ја гледаше ли некој големата ПОПЛАВА на Канада?
« Одговори #15 на: Јуни 16, 2011, 02:01:37 am »
многу е дискутабилна ситуацијата иако според мене и двајцата се криви, алонсо шо мајка бара таму, а батон можеше да избегне судир со тоа што ќе отидеше уште повнатре во кривината, сепак според мене стујардите многу ретко грешеле у проценка на ситуации, па и овој пат ваљда не згрешија :) иначе мтв се ужас, племето нивно ради нив не ја изгледав цела трка, те овој коментаторов тресе глупости те вести па префрлај канал, па после таман си пуштив на ртл, ја прекинаа и снемав нерви изгасив си бркав друга работа, и сеа ми е криво што сум изгасил :)
малку ОТ: матеј имаш голем поздрав од шампионите мавс ;)
Не се секирај не си само ти тука ме поздрави цела Америка гледав во Hooters мислам дека само јас и куварот бевме за Мајами :D
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3000
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: Ја гледаше ли некој големата ПОПЛАВА на Канада?
« Одговори #16 на: Јуни 16, 2011, 03:13:05 am »
многу е дискутабилна ситуацијата иако според мене и двајцата се криви, алонсо шо мајка бара таму, а батон можеше да избегне судир со тоа што ќе отидеше уште повнатре во кривината, сепак според мене стујардите многу ретко грешеле у проценка на ситуации, па и овој пат ваљда не згрешија :) иначе мтв се ужас, племето нивно ради нив не ја изгледав цела трка, те овој коментаторов тресе глупости те вести па префрлај канал, па после таман си пуштив на ртл, ја прекинаа и снемав нерви изгасив си бркав друга работа, и сеа ми е криво што сум изгасил :)
малку ОТ: матеј имаш голем поздрав од шампионите мавс ;)
Не се секирај не си само ти тука ме поздрави цела Америка гледав во Hooters мислам дека само јас и куварот бевме за Мајами :D
хахах па така е најјако кога сите се за противничкиот тим а ти и уште 2-3ца се за другиов тим, и ако победи твојот тим е тогаш задоволството е неопишливо :D само што кај тебе не бил таков случајот  :D

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Ја гледаше ли некој големата ПОПЛАВА на Канада?
« Одговори #17 на: Јуни 16, 2011, 11:17:12 am »
многу е дискутабилна ситуацијата иако според мене и двајцата се криви, алонсо шо мајка бара таму, а батон можеше да избегне судир со тоа што ќе отидеше уште повнатре во кривината, сепак според мене стујардите многу ретко грешеле у проценка на ситуации, па и овој пат ваљда не згрешија :) иначе мтв се ужас, племето нивно ради нив не ја изгледав цела трка, те овој коментаторов тресе глупости те вести па префрлај канал, па после таман си пуштив на ртл, ја прекинаа и снемав нерви изгасив си бркав друга работа, и сеа ми е криво што сум изгасил :)
малку ОТ: матеј имаш голем поздрав од шампионите мавс ;)
Не се секирај не си само ти тука ме поздрави цела Америка гледав во Hooters мислам дека само јас и куварот бевме за Мајами :D

I JAS !!!

Отсутен Kalimero Nema Pravda

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 219
 • Racing is state of mind
Одг: Ја гледаше ли некој големата ПОПЛАВА на Канада?
« Одговори #18 на: Јуни 20, 2011, 03:26:12 am »
многу е дискутабилна ситуацијата иако според мене и двајцата се криви, алонсо шо мајка бара таму, а батон можеше да избегне судир со тоа што ќе отидеше уште повнатре во кривината, сепак според мене стујардите многу ретко грешеле у проценка на ситуации, па и овој пат ваљда не згрешија :) иначе мтв се ужас, племето нивно ради нив не ја изгледав цела трка, те овој коментаторов тресе глупости те вести па префрлај канал, па после таман си пуштив на ртл, ја прекинаа и снемав нерви изгасив си бркав друга работа, и сеа ми е криво што сум изгасил :)
малку ОТ: матеј имаш голем поздрав од шампионите мавс ;)

Кути не спомнувај ја им се јавив!!! Не се нормални бе вика сеа малце дневник вести аа ууу молим???? направија на квалификациите така реков во трка ако напраат ке им јавам! Ги отерав у три лепе пм. Али попусто и ми спуштија телефон. Настрана тоа факт е дека е катастрофа, тркава беше за оние кои не знаат најдолгата трка во Ф1 историјата досега. Како и да е бев пресрекен што го видов кралот на дожд како во неговите најдобри денови поставувајки неколку најбрзи кругови сепак многу околности влијаеа да Батон пред се дојде до Вебер и Шумахер па и да ги прејде и евентуално и да победи , што и е се случи нели. Маса се лупна ... отиде во бокс искочи позади Батон , па искочи и безбедносно возило па се залепи и тоа е тоа. Криво најмногу ми беше за Шумахер и уште ми е :/ заслужи чоекот! А и Фетел па во последен круг упм се излизга...тоа е што е ... сумирано одлична трка!  
Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life, I have been doing it all my life and it stands out above everything else.
Ayrton Senna

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8515
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Ја гледаше ли некој големата ПОПЛАВА на Канада?
« Одговори #19 на: Јуни 20, 2011, 03:36:59 am »
Trkava ja simnav vo hd rezolucija 30gb zatoa sto nemozev denta da ja gledam, mnogu keif mi napravi so ogled na toa deka premotuvav toa sto ne e interesno ili pauzite. najmnogu od se mi napravi keiv sto majstorot sumaher uste ednas im pokaza na site koj e gazda, nedaj boze pak da vleze vo nekoj jak bolid, ke gi prati site doma na spienje.

Отсутен Kalimero Nema Pravda

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 219
 • Racing is state of mind
Одг: Ја гледаше ли некој големата ПОПЛАВА на Канада?
« Одговори #20 на: Јуни 20, 2011, 09:16:07 am »
najmnogu od se mi napravi keiv sto majstorot sumaher uste ednas im pokaza na site koj e gazda, nedaj boze pak da vleze vo nekoj jak bolid, ke gi prati site doma na spienje.

да си ми здрав и жив пријателе!!!!! 
Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life, I have been doing it all my life and it stands out above everything else.
Ayrton Senna

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31483
 • Таков е животот... јебига
Одг: Ја гледаше ли некој големата ПОПЛАВА на Канада?
« Одговори #21 на: Јуни 21, 2011, 23:41:12 pm »
Senna , Schumacher , Vettel, DUX

Јас мислам дека Шумахер е временска бомба или презреана лубеница во ран Септември спремна да пукне!