Автор Тема: Фото Репортажа Одтајмери 2013 + Seat Leon Test Drive + Random  (Прочитано 5618 пати)

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 797
Одг: Фото Репортажа Одтајмери 2013 + Seat Leon Test Drive + Random
« Одговори #15 на: Јуни 16, 2013, 13:33:14 pm »
искерено, не бев превише импресиониран од мачево на изглед, иако делуваше ко интересно девојче од 3 реченици муабет што сврзавме ;D

Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9487
Одг: Фото Репортажа Одтајмери 2013 + Seat Leon Test Drive + Random
« Одговори #16 на: Јуни 16, 2013, 14:01:53 pm »
Доста солидно количе, дизајнот не ми се свиѓа скоро ич, без тие ЛЕД светлата не личи на ништо.

Се согласувам до збор. Треба јако да се дотера за да личи на кола, основниот модел е благо речено -гомно.

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Фото Репортажа Одтајмери 2013 + Seat Leon Test Drive + Random
« Одговори #17 на: Јуни 16, 2013, 14:23:10 pm »
Не го познавам Димитар, ама ја немал мојата. Јас сум трет газда, првиот е Александар Николовски професорот, па Александар од Ѓорче и јас.
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 797
Одг: Фото Репортажа Одтајмери 2013 + Seat Leon Test Drive + Random
« Одговори #18 на: Јуни 16, 2013, 14:43:42 pm »
ништо чудно и ја да не сум разбрал нешто како што треба  ;D
али дечково рече порано имал интегра, сеа алтеа возел
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен LosiPatista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12136
 • Duh sa TDI-jom
Одг: Фото Репортажа Одтајмери 2013 + Seat Leon Test Drive + Random
« Одговори #19 на: Јуни 20, 2013, 18:14:45 pm »
Недостасува звездата на денот- Оpel Kapiten 1941

Torsion Beam - The Only Axle You Will Ever Need

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 797
Одг: Фото Репортажа Одтајмери 2013 + Seat Leon Test Drive + Random
« Одговори #20 на: Јуни 20, 2013, 20:22:44 pm »
лила или нешто таква боја? еден автобус одприлика ;D
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17640
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Фото Репортажа Одтајмери 2013 + Seat Leon Test Drive + Random
« Одговори #21 на: Јуни 25, 2013, 12:13:27 pm »
Доста солидно количе, дизајнот не ми се свиѓа скоро ич, без тие ЛЕД светлата не личи на ништо.

Се согласувам до збор. Треба јако да се дотера за да личи на кола, основниот модел е благо речено -гомно.

Леончево на тест у комшии.

Многу дефанзивен дизајн, задните светла нешто удараат на Брера али се губат во лошо поставеното стакло на петтата врата.
Напред скоро непрепознатлив, профилот очаен. Се изгуби бункер стајл што го имаше МК2. Внатре изгледа ок.

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3004
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: Фото Репортажа Одтајмери 2013 + Seat Leon Test Drive + Random
« Одговори #22 на: Јули 03, 2013, 03:22:47 am »
Не го познавам Димитар, ама ја немал мојата. Јас сум трет газда, првиот е Александар Николовски професорот, па Александар од Ѓорче и јас.
Ете зашто ја продаваш ти Интеграта, не се викаш Александар ;D


Иначе, убави сликички, сега ја заприметив темава.