Автор Тема: CarClub Налепници  (Прочитано 50596 пати)

Отсутен Diesel

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3191
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #435 на: Октомври 29, 2020, 10:43:56 am »


Благодарност до @зоки-златен . True lad.
2008 Opel Astra Classic II 1.4 16V Ecotec Twinport

2002 VW Polo 9N 1.4 16V

Масло во менувач се менува кога се менува менувач.

Отсутен Drive-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7441
 • FB Vlecna Suzba Niko-m
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #436 на: Октомври 31, 2020, 22:07:51 pm »
Денес слободен а не сум видел за денешниот термин, јбг.

Ако можеш кај бушавиот остави или друго место за подигање.

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2803
 • Жгл' б гл'б
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #437 на: Октомври 31, 2020, 22:10:35 pm »
Добар си и ти... :)))

Минатата Сабота беше, не е денес. :)
Не се апдејтирај автоматски, не биди глуп.
Барем малку "troubleshooting" прво  #дамуеамстопанката.

Отсутен Drive-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7441
 • FB Vlecna Suzba Niko-m
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #438 на: Октомври 31, 2020, 22:16:34 pm »
Не загледав датата.