Автор Тема: Автомобилите од Fast and Furious 6  (Прочитано 2340 пати)

Отсутен SimulatoR

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 242
 • Let's see you? :)
  • https://www.facebook.com/SimulatoR.M3
Автомобилите од Fast and Furious 6
« на: Јуни 06, 2013, 19:29:16 pm »
Па како што кажува насловот,после да не речам долго гуглање ги најдов сите слики
на купче од Невероватниот добар филм што заслужува +10.

Уживајте во сликите  ;)Uploaded with ImageShack.us

П.С Затоа што има преку 400 слики повелете линк и се разбира Уживајте  ;)

http://www.edmunds.com/car-pictures/fast-and-furious-6-pictures.html#Еххххх кога би можел само да им ги мијам колите пресреќен би бил  :'( :'( :'(


Edit :Еве и некој имиња од колите што најдов  :)

1970 Dodge Charger
1973 F-Bomb Camaro
1970 Ford Escort RS1600
1969 Dodge Daytona
1969 Chevy “Big Red” Camaro
2010 Nissan GT-R
2012 Lucra LC470
1971 Jensen Interceptor
1963 Corvette Grand Sport
Nissan 370Z (Z34)
Buick Grand National
2003 BMW M5
2007 Tjaarda Mustang
2001 Honda S2000 [AP1]
1999 Nissan Skyline GT-R34
2000 Nissan Silvia [S15]
1970 Chevrolet Chevelle SS
Skyline-Powered 1967 Ford Mustang
2006 Nissan 350Z
1997 Mazda RX-7
1995 Mitsubishi Eclipse
1994 Acura Integra GS-R
Turbocharged Mazda RX-8
1972 Ford Gran Torino
« Последно менување: Јуни 06, 2013, 22:17:49 pm SimulatoR »
Try Not to become a Man of Success, but Rather
Try to become a Man of Value

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9487
Одг: автомобилите од Fast and Furious 6
« Одговори #1 на: Јуни 06, 2013, 19:35:21 pm »
од Невроватниот добар филм што заслужува +10.

Е колку ме насмеа да знаеш, уште неможам да се соземам.... ;D

Отсутен SimulatoR

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 242
 • Let's see you? :)
  • https://www.facebook.com/SimulatoR.M3
Одг: Автомобилите од Fast and Furious 6
« Одговори #2 на: Јуни 06, 2013, 19:42:11 pm »
Печатна греска :D
Try Not to become a Man of Success, but Rather
Try to become a Man of Value

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9487
Одг: Автомобилите од Fast and Furious 6
« Одговори #3 на: Јуни 06, 2013, 19:43:03 pm »
Не за печатната грешка.. туку за импресиите од филмот. :)