Автор Тема: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)  (Прочитано 76686 пати)

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4596
 • French diamond
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #630 на: Февруари 13, 2019, 18:19:24 pm »
Го купивте Меганот со две врати назад? Или овој со 4 е, стариот твој?

Не, овој си е стариот со 4 врати и е на татко ми... тој со 2 беше на брат ми, ама тој се префрли на Алфа.


И се заеба  ;D 

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4596
 • French diamond
Одг: Слики од вашите превозни средства, со Carclub налепница :)
« Одговори #631 на: Октомври 18, 2019, 20:15:30 pm »
Француз во селска идила  :)
Присутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5937
 • Плинаш!!!
Во отсуство на стикер

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk