Автор Тема: Полирање на возила  (Прочитано 362957 пати)

Отсутен Roci

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2756
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4260 на: Март 26, 2020, 11:56:20 am »
Baraj od profesionalnata serija na tw nesto
http://euro-stil.mk/index.php?route=product/category&path=18_111

Отсутен Dejan Gj

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 293
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4261 на: Март 26, 2020, 12:35:35 pm »
Ако сакаш нешто да симнеш од swirls ти треба compound некоја паста груба, потоа некоја политура фина па на крај восок, само со восок   :-\

Присутен nikola_bb

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3383
Одг: Полирање на возила
« Одговори #4262 на: Март 26, 2020, 13:22:19 pm »
Ти треба знаење и хват.. Не е за секого полирање, поготово ваква корекција.