Автор Тема: BMW и неговите модели  (Прочитано 81602 пати)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47976
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1005 на: Септември 06, 2020, 22:00:53 pm »
BMW M1 како што Зевс го замислил.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3407
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1006 на: Септември 10, 2020, 15:31:50 pm »
 8)Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25915
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1007 на: Септември 10, 2020, 15:32:56 pm »

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3407
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1008 на: Септември 10, 2020, 15:36:08 pm »
@brasica ^ ^ ^


Присутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3638
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1009 на: Септември 10, 2020, 15:42:58 pm »
Овој у филер е уште,кога фарбање? 😁

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25915
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1010 на: Септември 10, 2020, 15:46:46 pm »
Бојата е Grigio Telesto, наводно од Lamborghini.

Прекрасна кола.


Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20603
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1011 на: Септември 14, 2020, 22:29:25 pm »

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17645
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1012 на: Септември 15, 2020, 02:02:39 am »
Не се ни трудеше овој со ЦБР-от, само гледаше да се тргне од идиотов.

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3407
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1013 на: денес во 15:44:47 »
 :-*