Автор Тема: Mitsubishi Off Road 2013  (Прочитано 2719 пати)

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20196
Одг: Mitsubishi Off Road 2013
« Одговори #15 на: Април 09, 2013, 13:13:55 pm »
Твоето Паџеро? :)

Поинакви се гледиштата и размислувањата кога се работи за сопствено возило.

На крај краева, право на избор.
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7552
 • Хорска Секција
Одг: Mitsubishi Off Road 2013
« Одговори #16 на: Април 09, 2013, 13:14:48 pm »
Исто ко да е мое, само шо друг го одржава и го точи на бензнинска. :D
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47507
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Mitsubishi Off Road 2013
« Одговори #17 на: Април 09, 2013, 13:15:16 pm »
Исто ко да е мое, само шо друг го одржава и го точи на бензнинска. :D
Исто како и на наведените корисници!
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.