Автор Тема: Formula 1 - Season 2012  (Прочитано 104365 пати)

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17640
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Formula 1 - Season 2012
« Одговори #2415 на: Март 31, 2013, 08:01:30 am »

Отсутен filipv

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7220
 • и сега?
Одг: Re: Formula 1 - Season 2012
« Одговори #2416 на: Март 31, 2013, 08:16:39 am »
@filipv
Марјанот е манипулатор на паушални измислици, незнам како можеше озбилно да го сватиш. Ако треба и извор и линк ќе доставиме како доказ.

де бе шо се вреѓаш

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38445
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Formula 1 - Season 2012
« Одговори #2417 на: Март 31, 2013, 09:05:19 am »
А бе заврши 2012 сезона :)

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен filipv

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7220
 • и сега?
Одг: Formula 1 - Season 2012
« Одговори #2418 на: Март 31, 2013, 09:17:16 am »

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17640
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Formula 1 - Season 2012
« Одговори #2419 на: Март 31, 2013, 09:52:10 am »
Ме чуди само зашто никој не му пружи отпор на Ветел:
Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20294
Одг: Formula 1 - Season 2012
« Одговори #2420 на: Март 31, 2013, 12:16:43 pm »