Автор Тема: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!  (Прочитано 923860 пати)

Присутен Dodo

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2388

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20005
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #12106 на: Мај 22, 2019, 15:15:31 pm »

Едно од најкорисните интервјуа кои сум ги гледал..независно дали си гитарист, басист, бравар или гинеколог.

Отсутен AUDI

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1625
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #12107 на: Мај 22, 2019, 22:51:05 pm »
Серијата спомната е некоја страна наназад,ама според мене вреди да се спомне уште еднаш.Сношти ја изгледав третата епизода ,некои делови се дури и грозни за гледање.Сум бил 6 дена стар кога е случена експлозијата,моите ми кажуваат дека им било кажано да седат дома трудниците и бебињата.
Има добри торенти на аренабг.

Drink Russian, Drive German, Wear Italian, Kiss French, be MACEDONIAN!!!

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4982
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #12108 на: Мај 23, 2019, 08:44:30 am »
3tata epizoda bese "revealing enough" mora da priznaam.
Ubavo doloveno vlijanieto na KGB i stravot kaj narodot da kaze ne.
Odlicno pretstaveno nema sto.
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3393
 • MadaFunker
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #12109 на: Мај 24, 2019, 17:55:37 pm »
Руско влијание..
New blood of old school

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4982
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #12110 на: Мај 24, 2019, 18:56:46 pm »
Ocena?
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3393
 • MadaFunker
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #12111 на: Мај 24, 2019, 20:47:34 pm »
Преку глава ми е од оценки :D :D :D Али пролазна во секој случај, вреди да се гледа.

П.С Два и пол саати трае..

П.П.С Многу добар (3) :D
New blood of old school

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20005
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #12112 на: Мај 25, 2019, 16:36:36 pm »
Нешто за во Синеплекс...


Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20005
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #12113 на: Мај 28, 2019, 10:12:58 am »

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38136
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #12114 на: Мај 31, 2019, 22:48:09 pm »
На Netflix има една серија со David Letterman, се вика „My next guest needs no introduction“. Веќе ја има втората сезона, меѓу другите гости - Lewis Hamilton. Добра епизода.

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен NUME

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5388
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #12115 на: Мај 31, 2019, 23:56:02 pm »
Mamurlak na telma  ;D

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25372
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #12116 на: Јуни 01, 2019, 08:40:44 am »
На Netflix има една серија со David Letterman, се вика „My next guest needs no introduction“. Веќе ја има втората сезона, меѓу другите гости - Lewis Hamilton. Добра епизода.

Првата сезона беше одлична, тенкс!

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7770
 • Пичлеме
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #12117 на: Јуни 01, 2019, 08:49:40 am »
Серијалот „Оплеменувачи на иверици“:


... и така натаму до 15 епизода. Ремек дела.

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20105
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #12118 на: Јуни 01, 2019, 09:27:04 am »
На Netflix има една серија со David Letterman, се вика „My next guest needs no introduction“. Веќе ја има втората сезона, меѓу другите гости - Lewis Hamilton. Добра епизода.

Првата сезона беше одлична, тенкс!

Одлично е шоуто, и гостите се стварно супер.
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17342
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #12119 на: Јуни 01, 2019, 15:13:46 pm »