Автор Тема: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!  (Прочитано 891999 пати)

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8517
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Кога има нешто интересно ново искочено да знаеме....

Еве јас го спуштам во моментов The Hangover Part II


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24857
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #1 на: Мај 30, 2011, 13:27:48 pm »
Колку што знам од Hangover 2 уште нема добар рип.

Ја го глеав вчера Hall Pass, углавно е досаден, има една сцена кај што се свиткав од смеење.


Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8517
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #2 на: Мај 30, 2011, 13:33:40 pm »
Колку што знам од Hangover 2 уште нема добар рип.

Ја го глеав вчера Hall Pass, углавно е досаден, има една сцена кај што се свиткав од смеење.


Добар е рипот за комедија, нема некој ефекти што ќе се пропуштат...

А Haall Pass го гледав пред некое време, добар филм.

Отсутен K92

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 669
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #3 на: Мај 30, 2011, 13:34:36 pm »
И јас го гледав вчера Hall Pass филмот е онака, за утепување досада.
« Последно менување: Ноември 25, 2011, 16:00:59 pm Kiko »
You have to pay attention to regular cars, and slalom through them. That's the way to drive fast.

Отсутен ace-106

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3192
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #4 на: Мај 30, 2011, 13:37:48 pm »
Вчера го гледав Kill the Irish man-релативно интересен филм со позната тематика ;)


Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8517
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #5 на: Мај 30, 2011, 13:54:24 pm »
Вчера го гледав Kill the Irish man-релативно интересен филм со позната тематика ;)Да да и ја го гледав, супер филм, само луѓево не ги сакаат заради акцентот на зборувањето, се на се одличен филм.

Присутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31089
 • Таков е животот... јебига
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #6 на: Мај 30, 2011, 14:23:24 pm »
Јас моментално симнувам Tom & Jerry - All times classics
А штом заврши тоа симнувам Need for Speed: Shift 2 Unleashed ама печирана верзија оти првичната не чинеше...

Отсутен Vlado

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 371
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #7 на: Мај 30, 2011, 16:53:57 pm »
Hall Pass го спуштив пред некој ден, и го разгледав со скокање не ме бендиса и delete. :)
Сузуки Свифт 1.3

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #8 на: Мај 31, 2011, 02:46:44 am »
Гледајте го The Book of Eli одличен филм со добра приказна,а ако сакате да тепате време со добра акција и голи жени Machete ;)
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3012
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #9 на: Мај 31, 2011, 02:49:54 am »
Гледано од пред месец дена The King's Speech, многу добар филм, кој не го гледал обавезно да го гледа

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24857
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #10 на: Мај 31, 2011, 08:17:12 am »
The King's Speech е фантастичен филм. Заслужено ги доби сите награди кои ги доби. (Ја можда малку по-лично го сфаќам од другите.)

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6914
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #11 на: Мај 31, 2011, 13:21:20 pm »
Тhe loosers ... конечно една добра хумористична акција ...
Иначе, му се спремам на Хенговерот 2 за вечер или евентуално утре ...

Иначе, Falanga, со среќа со двојката Шифт, ја и даље се мачам и нервирам...
Сакајки да направат G-Force ефект,  кога ке чукнеш со некој од страна, автоматски леташ у воздух, по која Џ-форс логика, стварно не знам ... Би требало да го истуркаш на страна ... Али за дрифт е мерак ...
Пиши што ке направиш ...

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8517
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #12 на: Мај 31, 2011, 13:27:10 pm »
Гледано од пред месец дена The King's Speech, многу добар филм, кој не го гледал обавезно да го гледа


Го спуштам, јас го немам гледано.

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17625
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #13 на: Јуни 19, 2011, 09:21:11 am »


;D ;D ;D Не се тачни овие.

Отсутен ace-106

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3192
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #14 на: Јуни 19, 2011, 10:03:57 am »
Филм од 2006год.кој ја заслужува секоја секунда помината гледајќи го !

Тhe departed