Автор Тема: Ваши забелешки, проблеми, предлози  (Прочитано 492360 пати)

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20293
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5445 на: Октомври 25, 2020, 11:30:48 am »
Се моли дотичната администрација, која што вешто се крија, да ме отпиши од блек-листата, во спротивно ќе се повикам на еден од Њутновите Закони, Законот за акција и реакција!

Само уште еднаш ако ми се појави ова!
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

UNISTIIII!!!11

« Последно менување: Октомври 25, 2020, 21:07:41 pm velestrumf »
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен dbl.dzo

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1076
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5446 на: Февруари 03, 2021, 11:26:46 am »
Класен, баш забележав дека често не ми покажува одредени слики на еден уред низ темиве (пример последниот муабет за Најгрда кола или фотографиите од мојата тема), додека на друг без проблем ги покажува. Има некој quick fix? Колачиња да исчистам, историја да избришам ова она?

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26532
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5447 на: Февруари 03, 2021, 13:44:19 pm »
Не е до нас тоа, него до одбраниот хост за фотографиите. Устава пена ми фати од зборење imgur, imgur...

Отсутен vladic3110

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1980
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5448 на: Февруари 03, 2021, 17:27:20 pm »
Ретко седам на форумов без тапаток односно на лапотоп случајно приметив интересна опција, убаво би било ако се може да се стави опција "скокни до ново"  како шо е на кајгана за да не се бркаш низ некоја тема до кај си стигнал со читање.
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26532
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5449 на: Февруари 03, 2021, 17:44:07 pm »
Кликни на НОВО икончето до секоја тема, ќе те однесе до последниот прочитан пост. :)


Отсутен dbl.dzo

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1076
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5450 на: Февруари 03, 2021, 20:48:13 pm »
Јас сосема обратно од @vladic3110 , ретко седам на телефон. Сакав чисто да предложам доколку е можно кај долги постови, освен на горниот header, да има исто Like & Цитат и на крај од постот/репликата во footer (се мисли на постови со објаснувања, туторијали, многу фотографии, претставување на сопствено возило, вотевер)

П.С. Копчето НОВО е нешто најдобро евер :)