Автор Тема: Ваши забелешки, проблеми, предлози  (Прочитано 432235 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25508
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5355 на: Јуни 29, 2020, 14:25:43 pm »
Проблемот е во автомобилски новитети темата специфично, и мислев со линк прикачување слики, ете овде можи, а таму ни со едитирање не сака, ниту во преглед ја прикажува сликата, било каков линк од слика, не мора од имгур, не фаќа.

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Еве, тукушто ја закачив сликата од Imgur (твојава од тука, истиот линк), нема проблем.

Не сакаше да ја прикачи како атачмент, бидејќи фајлот е преголем. Инаку, нема проблем.


Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3270
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5356 на: Јуни 29, 2020, 14:40:31 pm »
Го најдов проблемот,
после : не ми прифаќаше [имг][/имг] во постот, ги избришав : , прифаќа.

Оти така не е битно, така се погоде, пробувам овде работи.  :)