Автор Тема: Ваши забелешки, проблеми, предлози  (Прочитано 414381 пати)

Отсутен ZilePunto

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5730
 • Плинаш!!!
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5325 на: Март 12, 2020, 12:10:09 pm »
Зашто неможам да си сменам слика на аватарот?

Едит: Неможам да сменам од тапаток, од пс не сум пробал.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Присутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 780
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5326 на: Март 12, 2020, 14:31:11 pm »
Си има, ако отвориш со https. Треба да го реконфигуриам, не дошло на ред. :)
Не знаев. :) Тогаш, би било добро да се форсира https... :)

Отсутен UrSa1986

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1333
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5327 на: Март 12, 2020, 15:18:30 pm »
Зашто неможам да си сменам слика на аватарот?

Едит: Неможам да сменам од тапаток, од пс не сум пробал.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk


Смени го никот во ZileMeriva, па пробај пак стави ја сликата.