Автор Тема: Ваши забелешки, проблеми, предлози  (Прочитано 393072 пати)

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19754
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5310 на: Август 18, 2019, 21:41:16 pm »
Неам појма, ништо не сум менувал. Можеби некоја понова верзија на тапаток нешто сменила.. Никад не сум ни аплоадирал слика преку тапаток. :/

Ја претежно преку Тапаток следам форум, а до пред некое време, беше полесно и поелегантно закачувањето на слики, можеше директно преку Тапаток, не мораше на Имгур (или нешто друго), па да се линкаат сликите.

Ама сеа некако ептен тапа е закачувањето слики преку Тапаток... Или они нешто смениле, или мене некои подесувања ми се испореметиле.
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен ZilePunto

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5583
 • Плинаш!!!
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5311 на: Август 18, 2019, 22:19:36 pm »
Веле кај тебе е нешто проблемот, сеуште едноставно за ставање слики преку тапаток, баш сега пробав.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19754
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5312 на: Август 19, 2019, 21:29:46 pm »
Веле кај тебе е нешто проблемот, сеуште едноставно за ставање слики преку тапаток, баш сега пробав.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Пу маега му... не знам што како и зашто, јас нишо не сум му мењал...
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен JezuzNoChill

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 186
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5313 на: Септември 15, 2019, 00:48:37 am »
Може Black Theme да добиеме?

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24511
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5314 на: Септември 15, 2019, 08:51:22 am »
За десктоп или за Tapatalk? Tapatalk си има night mode.

За десктоп... Ееех, многу голема заебанција ми е тоа. :)

Присутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 30772
 • Таков е животот... јебига
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5315 на: Септември 15, 2019, 12:03:42 pm »
Мрза светска ;D

Отсутен Mikius

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2761
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5316 на: Октомври 21, 2019, 15:12:12 pm »
Што може да биде, кликам на лајк ама не лајкнува на постовите?

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24511
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5317 на: Октомври 21, 2019, 15:24:27 pm »
Не знам, кај мене еве лајкнува. На кој пост конкретно?

Отсутен Mikius

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2761
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5318 на: Октомври 21, 2019, 17:28:19 pm »
Нешто се мрдна телефонот изгледа. Преку хром идам на форум.
На било која тема, на било кој пост, турам лајк и како да не сум ставил.

Отсутен Mikius

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2761
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5319 на: Октомври 21, 2019, 17:43:01 pm »
Деинсталирав ажурирања од хромот и се оправи :)