Автор Тема: Среќна Нова Година  (Прочитано 4712 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25477
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Среќна Нова Година
« на: Декември 31, 2010, 19:54:22 pm »
Драги корисници и уште подраги кориснички:

Во името на CarClub.mk ви посакувам да си поминете фантастично вечерва. Многу среќа и здравје во 2011, а ние од наша страна ќе се обидеме да направиме да ви биде поинтересно.

За убави работи!

Среќна Нова Година!

Од Управата

Отсутен LosiPatista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12136
 • Duh sa TDI-jom
Одг: Среќна Нова Година
« Одговори #1 на: Декември 31, 2010, 20:07:53 pm »
Second that ;)

Torsion Beam - The Only Axle You Will Ever Need

Отсутен SceMax

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 111
 • In Diesel We Trust !!!
Одг: Среќна Нова Година
« Одговори #2 на: Јануари 01, 2011, 13:29:17 pm »
Студентите посакуваат подобар стандард, вработените - повисока плата, пензионерите - поспокоен живот. А ние ? Нови коли, помалку кварови на старите, и поевтин дизел се разбира :). Нека CarClub има многу нови и активни членови, успешна и забавна работа.

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7552
 • Хорска Секција
Одг: Среќна Нова Година
« Одговори #3 на: Јануари 02, 2011, 10:12:54 am »
Нека е за многу години. Здравје пред се, па после се останато.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Среќна Нова Година
« Одговори #4 на: Јануари 03, 2011, 18:10:19 pm »
Среќна нова година на сите членови се најдобро.
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3009
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: Среќна Нова Година
« Одговори #5 на: Јануари 04, 2011, 20:20:33 pm »
со мало задоцнување бидејки не бев во скопје. среќна нова година на сите сите желби да ви се исполнат, по некое убаво ауто на паркинг/во гаража годинава да си паркирате и успешно да функиционира форумов