Автор Тема: Трка бр.1- 13,14,15 Mај Водно  (Прочитано 7735 пати)

Присутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6529
Одг: Трка бр.1- 13,14,15 Mај Водно
« Одговори #30 на: Април 15, 2012, 11:28:18 am »
ako veke zborime za takvi sponzori
Dzukle imase pisano : SPONZORET by baba i dedo

Не сум приметил кај него тоа...

Разгледував низ темите со фотографии...  ;D


Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6908
Одг: Трка бр.1- 13,14,15 Mај Водно
« Одговори #31 на: Април 15, 2012, 12:32:32 pm »
Ѕвер...

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8943
 • Аstra la vista baby !
Одг: Трка бр.1- 13,14,15 Mај Водно
« Одговори #32 на: Април 15, 2012, 16:31:50 pm »
Sponsored by: Baba & Dedo

Да се живи и здрави долги години !  :)

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Трка бр.1- 13,14,15 Mај Водно
« Одговори #33 на: Април 16, 2012, 03:32:25 am »
Sponsored by: Baba & Dedo

Да се живи и здрави долги години !  :)

Tоа е од муабетот од лани :))))

Алал да му е на Спенсер за сликава :)

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Трка бр.1- 13,14,15 Mај Водно
« Одговори #34 на: Април 16, 2012, 03:39:45 am »
ehhh i ja sto bi pravel bez Dedo :D :D