Автор Тема: Фотографии @ malikovski.com  (Прочитано 23647 пати)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48581
 • Махер
  • malikovski.com
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен DimitarMK

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1537
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #46 на: Декември 07, 2013, 17:25:15 pm »
Секоја чест! Браво!

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5032
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #47 на: Декември 07, 2013, 18:31:09 pm »
Osven na facebook gi imas negde na drugo mesto slikive od 6kata?
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48581
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #48 на: Декември 07, 2013, 18:35:03 pm »
Ете го линкот на FB страната http://malikovski.com/portfolio/mazda6/

Една слика е. Ќе има повеќе слики кога ќе искочи тестот.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5032
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #49 на: Декември 07, 2013, 18:37:41 pm »
Tuka mi e blokiran facebook i ne mozeam da gi vidam, zatoa ti pobarav drug link.
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен doktor

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 371
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #50 на: Декември 08, 2013, 14:27:17 pm »
Прекрасно! Професионални фотографии до крај!  :) Facebook-ov нема можност за појќе од еден лајк :D, штета!

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48581
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #51 на: Декември 10, 2013, 21:02:05 pm »
Јамб, у најава.

               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
Одг: Re: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #52 на: Декември 10, 2013, 21:03:11 pm »
Мазда 3... најс.
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16307
 • Keep it 100
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #53 на: Декември 10, 2013, 21:10:14 pm »
Немавте некое светло да пуштите кога ја сликавте? Што е ова толку темно?

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48581
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #54 на: Декември 10, 2013, 21:13:08 pm »
^^
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен LosiPatista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12136
 • Duh sa TDI-jom
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #55 на: Декември 10, 2013, 23:40:36 pm »
Црно белата е одлична

Torsion Beam - The Only Axle You Will Ever Need

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48581
 • Махер
  • malikovski.com
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48581
 • Махер
  • malikovski.com
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26374
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #58 на: Јануари 03, 2014, 10:33:38 am »

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14938
 • ВМРО 206 1.4i
  • Follow @martinskiiiii and @206.rally
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #59 на: Јануари 03, 2014, 10:40:29 am »
Нек је са сречом! I love b&w photos!

П.С. Може успешно да ја шопнеш таблицата у пизду материну, да не ја огрдува колава?