Автор Тема: Фотографии @ malikovski.com  (Прочитано 26397 пати)

Отсутен Angel_1.3

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1470
 • VOLVO C30
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #30 на: Април 10, 2013, 23:51:19 pm »
Bravo shto e ubavo ubavo e,svaka cas

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17649
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #31 на: Април 19, 2013, 15:57:26 pm »
Deni одличен си ! Кога ќе се женам пак ќе те викнам да ми сликаш на свадба ! ;D


Ќе те опраи на Фотошоп роѓена мајка нема да те познае ;D

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7552
 • Хорска Секција
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #32 на: Мај 10, 2013, 01:26:11 am »
Аферим Дени, ашколсун себаплар биким интерфејс чок ѓузел.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен Filip_90

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1839
 • VW Golf 5 1.9 TDI
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #33 на: Мај 14, 2013, 01:27:05 am »
Бре што остри слики правиш, многу убави за око :)
Што викаат србиве...свака ти дала :D

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49332
 • Махер

Отсутен BrziGonzalez

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1298
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #35 на: Октомври 01, 2013, 12:01:07 pm »
со среќа, супер фотографии :)

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10211
 • Giulietta QV
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #36 на: Октомври 01, 2013, 12:03:18 pm »
@Дени Каде е сликано ова ?

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49332
 • Махер
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #37 на: Октомври 01, 2013, 12:18:47 pm »
Switzerland. :)

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5127
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #38 на: Октомври 01, 2013, 12:21:31 pm »
Нема везе ова е позадина од Windows XP !   ;D

Отсутен sinisa

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1208
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #39 на: Октомври 01, 2013, 12:23:51 pm »
Патот за Галичник така? :)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49332
 • Махер
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #40 на: Октомври 01, 2013, 12:25:36 pm »
Патот за Галичник така? :)

Отсутен Боби Л.

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1274
 • I live my life a quarter mile at a time...
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #41 на: Октомври 01, 2013, 16:50:31 pm »
Со среќа одлични фотографии :)
https://www.youtube.com/watch?v=-Lc9QZqITc4
Брзината не е опасна,туку будалата шo седи зад воланот :)

Отсутен Tome-Colt

 • Близок до администрацијата
 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4624
 • Муфљуз
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #42 на: Октомври 01, 2013, 17:10:57 pm »
Одлични фотографии Дени! Не сум знаел дека накај св. Николе има волку убави предели.
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49332
 • Махер
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #43 на: Октомври 01, 2013, 17:38:02 pm »
Ви благодарам.

@Tome - Св. Николско е рај.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16391
 • Keep it 100
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #44 на: Октомври 02, 2013, 17:19:09 pm »


Прекрасно!!!