Автор Тема: Фотографии @ malikovski.com  (Прочитано 26396 пати)

Отсутен mmm121

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3799
 • Ford Focus MKI 1.6 & MKII 1.4
Одг: Re: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #15 на: Март 29, 2013, 00:42:18 am »
Не е до апаратот, до мајсторот е.
Србите викаат "у рукама Мандушича Вука свака је пушка убојита"

Отсутен DimitarMK

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1565
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #16 на: Март 29, 2013, 00:56:51 am »
Фала богу дека е така, максимално се согласувам. Чисто ме интересира.

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4777
 • French diamond
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #17 на: Март 29, 2013, 01:12:57 am »
Лајкнато... туку неможат да се спуштат сликите а ? Има добри за на позадина

Присутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8196
 • Пичлеме
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #18 на: Март 29, 2013, 10:05:32 am »
http://malikovski.com/portfolio/massed/
Мултипла рулз! :)

Cityscape и nature се ЕКСТРА!
Volkswagen. Gas Auto.

Отсутен nsx-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9204
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #19 на: Март 29, 2013, 13:25:58 pm »
лајкнато,шернато,баш ми се свиѓа што страната нема џиџи миџи и е едноставно и многу функционално склопена :)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49332
 • Махер
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #20 на: Април 03, 2013, 15:31:29 pm »
Ви благодарам многу!

Браво за сликите, а и веб-сајтот ептен ми се свиѓа како е решен, без многу трте-мрте, минималистички, а функционално. ;)
Toa беше целта. :)
Лајкнато... туку неможат да се спуштат сликите а ? Има добри за на позадина
Тоа е поентата на сајтот. Да се отежни злоупотребата.

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #21 на: Април 03, 2013, 15:41:35 pm »
Не е до апаратот, до мајсторот е.
Србите викаат "у рукама Мандушича Вука свака је пушка убојита"

Осим танџаре ! ;D

Присутен Diesel

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3674
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #22 на: Април 03, 2013, 17:21:26 pm »
И од мене имаш еден тврд, исправен.. Лајк! :D
2008 Opel Astra Classic II 1.4 16V Ecotec Twinport

2008 Suzuki Splash 1.2 Exclusive

Масло во менувач се менува кога се менува менувач.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 21657
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #23 на: Април 04, 2013, 16:13:37 pm »


Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 32278
 • Таков е животот... јебига
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #24 на: Април 04, 2013, 16:33:11 pm »
Малиќи... добро сторено.

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3494
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #25 на: Април 04, 2013, 17:01:13 pm »
a da mi go dades kodot od stranava? :)

______________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49332
 • Махер
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #26 на: Април 04, 2013, 17:18:09 pm »
За соодветен надомест, нема проблем.Од коментарот ќе заклучам дека ти се бендисала страната.  ::)

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3494
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #27 на: Април 04, 2013, 17:24:34 pm »
zosto inaku bi go pobaral ona sto ne mi se bendisue :) nadomest be :)

______________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #28 на: Април 04, 2013, 23:33:44 pm »
Deni одличен си ! Кога ќе се женам пак ќе те викнам да ми сликаш на свадба ! ;D

Отсутен Harris

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1285
  • http://www.facebook.com/RenaultOwnersClubMacedonia
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #29 на: Април 05, 2013, 03:08:43 am »
браво Дени .. :)