Автор Тема: Фотографии @ malikovski.com  (Прочитано 26870 пати)

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49524
 • Махер
Фотографии @ malikovski.com
« на: Март 28, 2013, 18:02:40 pm »
Почитувани соклабери,

ја имам честа да ви ја претставам мојата нова веб страница.

http://malikovski.com/Се работи за фото галерија на која се ставени голем дел фотографии кои веќе ги имате видено на carclub.mk и на омилениот ни форум forum.carclub.mk. Но, овој пат во малку поголеми димензии. Во најголема мера е заслужен нашиот другар Андреја за наведената веб страница, а секако и огромниот број на клабери кои излегле во пресрет и поддршка низ годиниве.

Па повелете,

http://www.facebook.com/dmalikovski

Ако ви се допаѓа, лајкнете.

Кој е за шер, шернете!

Ви благодарам за досегашната поддршка,

Deni - malikovski.com

http://malikovski.com/
« Последно менување: Декември 27, 2013, 20:06:05 pm Deni »

Отсутен LosiPatista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12136
 • Duh sa TDI-jom
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #1 на: Март 28, 2013, 18:04:05 pm »
lajknato

Torsion Beam - The Only Axle You Will Ever Need

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15355
 • ВМРО 206 1.4i
  • Follow @martinskiiiii and @206.rally
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #2 на: Март 28, 2013, 18:05:13 pm »
На ден роденден ја креираше ФБ страницата, а? :)
Нека ти носи само ангажмани и фанови, среќно :)

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8515
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #3 на: Март 28, 2013, 18:06:40 pm »
Со среќа нека е!

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49524
 • Махер
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #4 на: Март 28, 2013, 18:08:58 pm »
lajknato
Благодарам!
На ден роденден ја креираше ФБ страницата, а? :)
Нека ти носи само ангажмани и фанови, среќно :)
Благодарам!
Со среќа нека е!
Благодарам!

Отсутен Bojan j

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2975
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #5 на: Март 28, 2013, 18:13:39 pm »
Лајкнато!

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10378
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #6 на: Март 28, 2013, 18:21:12 pm »
Лајкнато и ашколсун бре ќерата!

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9494
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #7 на: Март 28, 2013, 18:26:30 pm »
Лакирано.

Отсутен AllMightyMe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6064
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #8 на: Март 28, 2013, 18:29:27 pm »
+1

Вакви страни ми е чест да лајкнам.

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #9 на: Март 28, 2013, 18:33:30 pm »
Многу добар избор за кавер ;)
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен mmm121

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3799
 • Ford Focus MKI 1.6 & MKII 1.4
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #10 на: Март 28, 2013, 18:37:00 pm »
Лајк друже

Отсутен DimitarMK

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1588
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #11 на: Март 28, 2013, 18:54:54 pm »
Браво за сликите, а и веб-сајтот ептен ми се свиѓа како е решен, без многу трте-мрте, минималистички, а функционално. ;)

Отсутен Allexxander

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5835
 • Синиот овал!
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #12 на: Март 28, 2013, 18:56:21 pm »
Лајкнато.

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #13 на: Март 28, 2013, 23:41:13 pm »
Vakvi strani mi e cest i imam golem merak da gledam , golem obozovatel sum na slikarstvoto i kristalno cisti sliki so dobar kvalitet , bravo DENI ostanav bez zborovi :)

Se nadevam eden den ke napravime ubavi fotki od kabrioto :)

Отсутен DimitarMK

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1588
Одг: Фотографии @ malikovski.com
« Одговори #14 на: Март 29, 2013, 00:07:33 am »
Deni, што апарат и леќи користиш ако не е тајна? :)