Автор Тема: Автолимарски и автолакерски сервиси и работилници  (Прочитано 30467 пати)

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6777
 • Пичлеме
Одг: Автолимарски и автолакерски сервиси и работилници
« Одговори #300 на: Април 22, 2019, 09:26:30 am »
Ова нема само со полирање да се среди сигурно... овај што фарба значи е во кругот на Колевски во Ченто?


Отсутен iki

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 18

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6777
 • Пичлеме
Одг: Автолимарски и автолакерски сервиси и работилници
« Одговори #302 на: Април 22, 2019, 09:36:10 am »
Фала. Веројатно прво едно полирче ќе му манат... ама ко шо гледам ќе треба боја :)

Отсутен darkserial

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 271
Дај кажете добар аутолакер во Прилеп?
VW Golf 5 1.9 TDI - 77kw - 2005

Отсутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5776
Побарај на фб мислам нешто автоработилница лагово беше нешто.. Цела Македонија го фали..

Отсутен Silvester

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 683
Саме во Лагово и Малибро. Ама не очекувај дека за брзо ќе завршиш работа :)

Отсутен Dejan Gj

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 274
Дај кажете добар аутолакер во Прилеп?

Samoil - Lagovo