Автор Тема: CARclub Grand Prix - Пријавување  (Прочитано 27265 пати)

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 45171
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: CARclub Grand Prix - Пријавување
« Одговори #30 на: Февруари 27, 2013, 18:05:28 pm »
А да идеа целиве имиња и презимиња на ПП или нешто? Не зезајте...
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3560
Одг: CARclub Grand Prix - Пријавување
« Одговори #31 на: Февруари 27, 2013, 18:06:16 pm »
Прочитај го првиот пост..
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9951
Одг: CARclub Grand Prix - Пријавување
« Одговори #32 на: Февруари 27, 2013, 18:07:29 pm »
И јас сум за таа идеа со имиња и презимиња малце по дискретно. Секој што ќе се пријави тука со ник, да прати ПП на класниот со име и презиме.
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен Принц

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3325
 • MadaFunker
Одг: CARclub Grand Prix - Пријавување
« Одговори #33 на: Февруари 27, 2013, 18:10:41 pm »
Не се секирајте бе, нема STALKERS на форумов...барем се надевам дека нема :)

Иначе ја радо би, али од Кичево ке треба да се заберувам за секоја трка...а финансии слабо.  :-\
New blood of old school

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8517
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: CARclub Grand Prix - Пријавување
« Одговори #34 на: Февруари 27, 2013, 18:22:04 pm »

1. Андреја Јарчевски
2. Ристо Бомбата Георгиевски
3. Филип Јосифоски
4. Владимир Спировски
5.Едон Јашаревич
6. Матеј Димовски
7. Mики Бранковиќ-Члинк

Отсутен bubeqwerty

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 565
Одг: CARclub Grand Prix - Пријавување
« Одговори #35 на: Февруари 27, 2013, 18:23:38 pm »
1. Андреја Јарчевски
2. Ристо Бомбата Георгиевски
3. Филип Јосифоски
4. Владимир Спировски
5.Едон Јашаревич
6. Матеј Димовски
7. Mики Бранковиќ-Члинк
8. Љубомир Јанковиќ

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: CARclub Grand Prix - Пријавување
« Одговори #36 на: Февруари 27, 2013, 18:24:23 pm »
А да идеа целиве имиња и презимиња на ПП или нешто? Не зезајте...
А од кај ќе знае било кој дека тоа ти е право име ? ;)
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен ViksaSk

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1226
Одг: CARclub Grand Prix - Пријавување
« Одговори #37 на: Февруари 27, 2013, 18:25:30 pm »
Ја сум вработен несмеам :D Инаку и ја радо би :D

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 45171
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: CARclub Grand Prix - Пријавување
« Одговори #38 на: Февруари 27, 2013, 18:27:06 pm »
А да идеа целиве имиња и презимиња на ПП или нешто? Не зезајте...
А од кај ќе знае било кој дека тоа ти е право име ? ;)
9. Исмет Фекали.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8517
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: CARclub Grand Prix - Пријавување
« Одговори #39 на: Февруари 27, 2013, 18:27:37 pm »
:D :D :D :D  !!!!

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 36311
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: CARclub Grand Prix - Пријавување
« Одговори #40 на: Февруари 27, 2013, 18:32:22 pm »
1. Андреја Јарчевски
2. Ристо Бомбата Георгиевски
3. Филип Јосифоски
4. Владимир Спировски
5.Едон Јашаревич
6. Матеј Димовски
7. Mики Бранковиќ-Члинк
8. Љубомир Јанковиќ
9 Симо Аврамовски

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4449
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: CARclub Grand Prix - Пријавување
« Одговори #41 на: Февруари 27, 2013, 18:55:13 pm »
Ќе ми биде потребно целото име и презиме. :)

2. Рики Георгиевски


Целото име ;DОтсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24346
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Re: CARclub Grand Prix - Пријавување
« Одговори #42 на: Февруари 27, 2013, 19:14:33 pm »
Ако сакате, може и по пп имињата, само додајте се на списокот со надимак.

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2281
 • TDI
Одг: CARclub Grand Prix - Пријавување
« Одговори #43 на: Февруари 27, 2013, 20:56:50 pm »
Предвидено е да се одржуваат преку работна недела, некоја среда или четврток попладне/навечер, од повеќе причини. Едно е дека за викенди многу од луѓето (особено кога ќе фатат потоплите месеци) гледаат некаде да киднат. Втората причина е да не реметиме обични посетители на картингот, и да елиминираме гужва.
Единствената причина зошто неможам да учествувам.

Отсутен Schmitt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1773
Одг: CARclub Grand Prix - Пријавување
« Одговори #44 на: Февруари 27, 2013, 21:24:50 pm »
1. Андреја Јарчевски
2. Ристо Бомбата Георгиевски
3. Филип Јосифоски
4. Владимир Спировски
5.Едон Јашаревич
6. Матеј Димовски
7. Mики Бранковиќ-Члинк
8. Љубомир Јанковиќ
9 Симо Аврамовски
10. Даниел Шмит
Never drive faster than your Angels can fly.