Страници: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 929   Оди долу
Отпечати
Автор Тема: Интересни понуди на стари возила (Reklama5, Pazar3, Avtooglasi i drugi)  (Прочитана 493704 пати)
gOJDO
Легенда
*****
Пораки: 7536


Хорска Секција


« Одговор #5025 пратен на : Февруари 15, 2012, 01:21:11 »

МК2 Корожн Едишн е екстремно заштитен,

(Сликата е скриена, кликни тука за да ја видиш.)

него брат глеј и ти користи заштита, види овој ahhhhhhhh што зипо користи  Зеленко Зеленко Зеленко
Кажи му на тоа говедото у комшии да си викне камион, да си го товари шутот и да си го носи на депонија или ќе му стегнете пријава.

Уште од сам почеток знаев дека си специфичен лик, ама дека зипо упаљачи ти се манија не можев да претпоставам. Единствено нешто заедничко со брат ти е тоа што имате љубов кон истото геометриско тело - квадар. Ти за Зипо упаљч, а он за Алфа 155. Cheesy За се останато сте тотално различни. Cheesy
Сочувана

Ум шо идит отпосле не јет ум!
cuoresportivo159
Сениор
****
Пораки: 3739« Одговор #5026 пратен на : Февруари 15, 2012, 01:53:48 »


Ova so partnerite si gi razmenuvate vo znak na dolgo sekavanje a??   Зеленко Зеленко Зеленко Зеленко Зеленко Зеленко Зеленко Зеленко Зеленко Зеленко Зеленко

A za bojata, formata ,goleminata ti si znaes kakvi sakas, a pravo da ti kazam ne me interesira. Cheesy
Сочувана

Alfa Romeo 166 is one of only three cars that have "that special thing" !!! 
-J.Clarkson
zippo
Јуниор
**
Пораки: 566« Одговор #5027 пратен на : Февруари 15, 2012, 02:45:42 »

.
« Последна промена: Мај 05, 2012, 03:42:02 од zippo » Сочувана

Tommy
Легенда
*****
Пораки: 9242

........


« Одговор #5028 пратен на : Февруари 15, 2012, 09:10:21 »

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=en&id=148327740&pageNumber=1&__lp=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=S-line&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&ambitCountry=DE&features=FULL_SERVICE_HISTORY&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=100000&categories=Limousine&numberOfPreviousOwners=1&tabNumber=2

И Роналдо е педер, па ете си купил авентадор...
Кога ќе видам кој се изнакупи убави коли, ми иде да станам педер Зеленко

Aко вака се станува педер....  Зеленко Зеленко Зеленко
ко не би био данас, геј?


Сочувана

S16-HGT
Сениор
****
Пораки: 5198

НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ


« Одговор #5029 пратен на : Февруари 15, 2012, 09:15:04 »

http://www.cars.bg/u581842
Сочувана
Simo - Carrier166
Генерал Прва Класа
Легенда
*****
Пораки: 23156


Il Moderatore - vice amministratore


« Одговор #5030 пратен на : Февруари 15, 2012, 11:23:05 »

Го сакам!
Сочувана

There should only be one rule to tuning. Handling and braking first(done). Followed by power(to be done)
Alfa 166 & Fiat Stilo
Користи Trapster и спаси сограѓанин од казна: https://trapster.com/
MarceCvarce
Сениор
****
Пораки: 4656« Одговор #5031 пратен на : Февруари 15, 2012, 11:33:59 »


ами обаче страхотно е тази пунто Зеленко
Сочувана
KingLion
Јуниор
**
Пораки: 130« Одговор #5032 пратен на : Февруари 15, 2012, 14:19:39 »

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4552966&show=1
Сочувана

Simo - Carrier166
Генерал Прва Класа
Легенда
*****
Пораки: 23156


Il Moderatore - vice amministratore


« Одговор #5033 пратен на : Февруари 15, 2012, 14:49:24 »


уште не го шитнале а? Смешко Го чуваат за мене.... (го постирав во една тема за Масерати Кватропорте)
Сочувана

There should only be one rule to tuning. Handling and braking first(done). Followed by power(to be done)
Alfa 166 & Fiat Stilo
Користи Trapster и спаси сограѓанин од казна: https://trapster.com/
Tommy
Легенда
*****
Пораки: 9242

........


« Одговор #5034 пратен на : Февруари 15, 2012, 15:12:57 »

http://www.pazar3.mk/Listing/Detail/Index/796147?searchID=3330746&Idx=22

Зашто би чувале кола произведена 2003, за да ја регистрираат во 2006-та?
Сочувана

Simo - Carrier166
Генерал Прва Класа
Легенда
*****
Пораки: 23156


Il Moderatore - vice amministratore


« Одговор #5035 пратен на : Февруари 15, 2012, 15:17:03 »

http://www.pazar3.mk/Listing/Detail/Index/796147?searchID=3330746&Idx=22

Зашто би чувале кола произведена 2003, за да ја регистрираат во 2006-та?
Има(ше) во Makkar BMW-a 318i од 2009 пред фејслифт нерегистрирани. Зошто ги чувале? Зошто не ги продале Смешко
Сочувана

There should only be one rule to tuning. Handling and braking first(done). Followed by power(to be done)
Alfa 166 & Fiat Stilo
Користи Trapster и спаси сограѓанин од казна: https://trapster.com/
MecheTo
Легенда
*****
Пораки: 11462


Пудингот на шоферството


« Одговор #5036 пратен на : Февруари 15, 2012, 15:17:12 »

http://www.pazar3.mk/Listing/Detail/Index/796147?searchID=3330746&Idx=22

Зашто би чувале кола произведена 2003, за да ја регистрираат во 2006-та?
Можеби тогаш се продала
Сочувана
Tommy
Легенда
*****
Пораки: 9242

........


« Одговор #5037 пратен на : Февруари 15, 2012, 15:22:18 »

Разбирам кај нас да не се продаде BMW бензинец, ама 530-ка дизел, и тоа надвор од Македонија да стои толку време непродадена?
Сочувана

zeroSignal
PAX PER TYRANNIS
Генерал Прва Класа
Легенда
*****
Пораки: 16217WWW
« Одговор #5038 пратен на : Февруари 15, 2012, 15:24:17 »

100% е фејк огласот. Смешно ниска цена, ниски километри, одличен мотор и пакет на опрема.
Сочувана

ngocevski
Јуниор
**
Пораки: 610


« Одговор #5039 пратен на : Февруари 15, 2012, 15:28:27 »

Или пак од две БМВа склопиле едно...
Сочувана
Страници: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 929   Оди горе
Отпечати
 
Префрли се на: