Автор Тема: Кога да се очекува следен собир ?!?!  (Прочитано 63317 пати)

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3319
 • Жгл' б гл'б
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #375 на: Октомври 16, 2020, 09:40:25 am »
Бре... бре... бре... све младотурци! :)
Ja mogu da popijem 700 kafa
Iz dzezvi, aparata i kafemata

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8140
 • Пичлеме
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #376 на: Октомври 16, 2020, 09:42:05 am »
МладоКурци :)
Volkswagen. Gas Auto.

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3319
 • Жгл' б гл'б
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #377 на: Октомври 16, 2020, 09:48:34 am »
Кој си ти на сликата, море, да не се сретниме да се степаме а ни име не ти знам :)))
Ja mogu da popijem 700 kafa
Iz dzezvi, aparata i kafemata

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8140
 • Пичлеме
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #378 на: Октомври 16, 2020, 09:51:31 am »
Келнерот што слика :)

Ептен мал бев јас тогаш, не ме пуштаа по кафани.

Volkswagen. Gas Auto.

Отсутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6136
 • Плинаш!!!
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #379 на: Октомври 16, 2020, 10:16:06 am »
пред 9 години  :)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Бреее овде уште во пелени мочкам

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5171
 • хаУс мајстор
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #380 на: Октомври 16, 2020, 11:59:02 am »
Сеа го видов, Нуклеарниот комарец го имат снемано.
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен t0m1cA

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1798
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #381 на: Октомври 16, 2020, 12:23:41 pm »

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3400
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #382 на: Октомври 16, 2020, 15:16:27 pm »
Една слика од "златните времиња" на Carclub.mk

Sent from my Mi 9T Pro


Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3319
 • Жгл' б гл'б
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #383 на: Октомври 16, 2020, 15:39:30 pm »
Дајте некоја поарна, бре, пола народов е како Влада у сенка позади :D

Сè сте дале парите на делови и сервис, никој не купил ајфон тогаш, стопанката...
Ja mogu da popijem 700 kafa
Iz dzezvi, aparata i kafemata