Автор Тема: Кога да се очекува следен собир ?!?!  (Прочитано 41330 пати)

Отсутен Martin06

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 252
Кога да се очекува следен собир ?!?!
« на: Мај 11, 2011, 15:52:42 pm »
Ме интересира кога би се организирал следниот собир ?
Рамните патишта се за брзите коли, кривините се за брзите возачи !!!

http://imageshack.us/photo/my-images/707/opelastragpixelforum.jpg/

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #1 на: Мај 11, 2011, 15:53:40 pm »
Кога ќе се среди времево малце од малце :)

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #2 на: Мај 11, 2011, 16:00:57 pm »
Мора , пред одмори да се направи уште еден собир :)

Отсутен Martin06

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 252
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #3 на: Мај 11, 2011, 16:10:42 pm »
Мора , пред одмори да се направи уште еден собир :)

И јас така мислам, затоа и ја отворив оваа тема !  :)
Рамните патишта се за брзите коли, кривините се за брзите возачи !!!

http://imageshack.us/photo/my-images/707/opelastragpixelforum.jpg/

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20142
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #4 на: Мај 11, 2011, 19:02:33 pm »
Мора , пред одмори да се направи уште еден собир :)

Рики, прецизирај за какви одмори станува збор, пошто некои помлади членови, имаат одмор секој ден... Знаеш, за ужинка, и растрчување по околните фаст-фудари :D
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #5 на: Мај 12, 2011, 00:04:04 am »
Мора , пред одмори да се направи уште еден собир :)

Рики, прецизирај за какви одмори станува збор, пошто некои помлади членови, имаат одмор секој ден... Знаеш, за ужинка, и растрчување по околните фаст-фудари :D

Пред летни одмори :) значи предлагам некаде ... од сеа барем за еден месец максимум, да има Собир... дека после тоа.. голем дел ке бидат лево десно :)

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5886
 • 69
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #6 на: Мај 12, 2011, 00:21:04 am »
А дружбиче некое нешто таака не мора да биде од огромен карактер?
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #7 на: Мај 12, 2011, 00:33:25 am »
ja sum za

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8515
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #8 на: Мај 12, 2011, 00:40:05 am »
Jas mislam deka e vreme za eden ubav golem sobir...!!!

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #9 на: Мај 12, 2011, 00:59:20 am »
Aбе и мал да е, и поинтимен да е ... и да дојдат 10 коли добро е... да се направи некоја смешка и заебанција...

Нема да правиме планови пентагон да го рушиме :))))

Отсутен Sarach

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 699
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #10 на: Мај 12, 2011, 01:01:25 am »
YUPPPPPPPP!!!!!

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20142
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #11 на: Мај 12, 2011, 01:56:23 am »
Aбе и мал да е, и поинтимен да е ... и да дојдат 10 коли добро е... да се направи некоја смешка и заебанција...

Нема да правиме планови пентагон да го рушиме :))))

И шо сеа, ја џабе ги спремав мапиве, нацртиве и документиве??? Ааааа уште еднаш ја што ќе се нафатам на тероризам со вас, неозбилни људи...
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #12 на: Мај 12, 2011, 02:04:27 am »
Aбе и мал да е, и поинтимен да е ... и да дојдат 10 коли добро е... да се направи некоја смешка и заебанција...

Нема да правиме планови пентагон да го рушиме :))))

И шо сеа, ја џабе ги спремав мапиве, нацртиве и документиве??? Ааааа уште еднаш ја што ќе се нафатам на тероризам со вас, неозбилни људи...


Све, се кој од кој... :)

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #13 на: Мај 12, 2011, 08:34:37 am »
Собир може, а и еден караван треба после низ Македонијава да напраиме. Е тоа ќе биде јако, ќе изиграваме Gumball ;)

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20142
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #14 на: Мај 12, 2011, 12:28:52 pm »
Собир може, а и еден караван треба после низ Македонијава да напраиме. Е тоа ќе биде јако, ќе изиграваме Gumball ;)

Лајк! :)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.