Автор Тема: Интересни понуди на користени возила.  (Прочитано 1849093 пати)

Отсутен ZilePunto

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5730
 • Плинаш!!!
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #20700 на: Март 21, 2020, 22:23:23 pm »
Колава се продаваше на интегра плацот во Визбегово во септември лани.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk


Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9751
 • Архитект
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #20701 на: Март 23, 2020, 12:09:15 pm »
Ford Mondeo 2010
2.0 TDCI
160 000km
5500 eur

http://reklama5.mk/AdDetails?ad=3548689

Отсутен MikiVW

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 51
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #20702 на: Март 23, 2020, 16:01:35 pm »
Мондеото и Инсигнијата се доста евтини. Добиваш добри лимузини за пристојни пари со добар квалитет и понова година.

Отсутен MikiVW

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 51

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14350
 • Цитрон Скара 1.4i
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #20704 на: Март 26, 2020, 01:11:27 am »
http://reklama5.mk/AdDetails?ad=3488377

Е, ова. Несреќен избор на бандаж, ама ова е тоа што го сакам од кола ;D

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9751
 • Архитект
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #20705 на: Март 26, 2020, 01:33:35 am »
Зимските се овие.
Ѕирка нешто во гаражата на една слика.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 46308
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #20706 на: Март 26, 2020, 06:57:34 am »
Врв е бандажот, зошто? Сакаш 18ки двобојни?
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4104
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #20707 на: Март 26, 2020, 07:59:02 am »
Кој ја смисли бојава само....

Присутен vladic3110

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1349
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #20708 на: Март 26, 2020, 08:59:51 am »
Се убо ама цената.. Над него за иста цена имаш кола со  200000км помалце и десет години понова.
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14350
 • Цитрон Скара 1.4i
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #20709 на: Март 26, 2020, 09:05:30 am »
Врв е бандажот, зошто? Сакаш 18ки двобојни?

Сакам од фејслифтот 15ки/16ки, да се подмлади колата.

Иначе цената не ја коментирам зошто не ми се свиѓа (стара форумска поговорка), да ми се свиѓаше ќе си му ѕвонев на човекот да се разбереме.

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9751
 • Архитект
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #20710 на: Март 26, 2020, 09:35:38 am »
Најдобар бандаж за таа генерација на мерцедес.


Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17110
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #20711 на: Март 26, 2020, 15:25:30 pm »
Само овој.


Отсутен Djokica

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 454
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #20712 на: Март 26, 2020, 15:32:13 pm »
Се убо ама цената.. Над него за иста цена имаш кола со  200000км помалце и десет години понова.
Јас пред 2 години 3500 € го платив, ама верувајте си го вреди секое евро. Овој шо е огласен ептен добро изгледа, ако може барем малку цената да му се спушти...

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4939
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #20713 на: Март 26, 2020, 21:17:10 pm »
https://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=3465582

Dobra cena ali kolku se realni kilometrite...
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14350
 • Цитрон Скара 1.4i
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #20714 на: Март 26, 2020, 23:03:33 pm »
Octavia SW, 1.8T Automatic

http://reklama5.mk/AdDetails?ad=3544386

Мислам дека е супер основа за некој што сака да почне караван проект.