Автор Тема: Матични, SSD, HDD, RAM, тајминзи и рандом IT ствари...  (Прочитано 493587 пати)

Отсутен nikola_bb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3227
Одг: Матични, SSD, HDD, RAM, тајминзи и рандом IT ствари...
« Одговори #10695 на: Септември 14, 2019, 23:23:13 pm »
Во сет нема ништо, изгледа на крај од Германија ќе нарачувам.


Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 44924
 • Махер
  • malikovski.com
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9408
 • Архитект
Одг: Матични, SSD, HDD, RAM, тајминзи и рандом IT ствари...
« Одговори #10698 на: Септември 15, 2019, 11:09:51 am »
Мислиш ЈВСНет ?

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 44924
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Матични, SSD, HDD, RAM, тајминзи и рандом IT ствари...
« Одговори #10699 на: Септември 15, 2019, 14:02:27 pm »
Веројатно мислам.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.