Автор Тема: Цена на горива  (Прочитано 725753 пати)

Отсутен dreamson

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 386
Одг: Цена на горива
« Одговори #9705 на: Април 07, 2021, 20:54:51 pm »

Отсутен Inter1

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2030
Одг: Цена на горива
« Одговори #9706 на: Април 07, 2021, 21:38:08 pm »
Poskapuvanjevo najaveno vo 8pm. Koi prevaranti u pm.
Moze pak dobro napravija, ke se stvorese haos po benziskive, osobeno za dizel i nov klaster Makpetrol 😁

Отсутен nikola_bb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3732
Одг: Цена на горива
« Одговори #9707 на: Април 07, 2021, 21:51:24 pm »
Од кога почнаа ова гадовиве во Среда да одлучуваат? Нели понеделнички беше?

Отсутен Passat3B

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1569
Одг: Цена на горива
« Одговори #9708 на: Април 07, 2021, 21:59:13 pm »
Акцизна промена на цена, вонредна како му доаѓа.

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 18283
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Цена на горива
« Одговори #9709 на: Април 07, 2021, 23:16:22 pm »
Не работат кафичите сега мора нешто друго да го полни буџетот. :)

Ама па и помалце ќе се вози поради полицискиот па слаба им е логиката.

Отсутен M3V8

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1429
Одг: Цена на горива
« Одговори #9710 на: Април 08, 2021, 00:56:12 am »
Dizel za 3 denari, benzin 1. se e jasno...

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3959
Одг: Цена на горива
« Одговори #9711 на: Април 08, 2021, 07:34:49 am »
Баш ко ќе треба да се ора.