Автор Тема: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....  (Прочитано 26295 пати)

Отсутен MKDPetar

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 589
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #90 на: Март 27, 2014, 10:03:55 am »
RaceRoom Racing Experience – Audi 90 IMSA GTO Preview Video

https://www.youtube.com/watch?v=51oXJFb-4oE

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17640
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #91 на: Март 30, 2014, 12:37:01 pm »

Присутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20748
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #92 на: Април 29, 2014, 14:16:51 pm »
Џам слика..Присутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20748
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #93 на: Јуни 02, 2014, 15:30:19 pm »


Коментари "Aма види на што мотори седи, што му пишува на кацигата..." in 3,2,1...

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38850
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #94 на: Јуни 02, 2014, 15:48:46 pm »
Сега гледам што му пишува на кацигата, и заклучувам дека цигарите мора да се вратат во F1! Ослабе спортов без цигари....Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48196
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #95 на: Јуни 02, 2014, 20:56:16 pm »
Пара бери киселец, овај пара го врти светот.

Сега Ф1 служи за промоција на производители, а не за најјака и најулава машина како тогаш.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16263
 • Keep it 100
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #96 на: Август 11, 2014, 20:57:18 pm »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16263
 • Keep it 100
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #97 на: Август 12, 2014, 22:54:31 pm »

Отсутен Vasil

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3758
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #98 на: Август 19, 2014, 21:38:47 pm »

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4820
 • хаУс мајстор
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #99 на: Август 24, 2014, 13:53:14 pm »
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16263
 • Keep it 100
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #100 на: Септември 26, 2014, 13:02:47 pm »

Отсутен Skywalker

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2403
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #101 на: Декември 20, 2014, 01:04:10 am »


Lt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16263
 • Keep it 100
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #102 на: Декември 20, 2014, 02:13:44 am »
Карбонски мадиња! Пет минути го гледам првото гифче и свака част, им го убрза метаболизмот на цел прв ред од публиката.

Отсутен Skywalker

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2403
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #103 на: Декември 20, 2014, 14:49:08 pm »
Не можам да се одлучам чии мадиња се поголеми, на возачот или на луѓето во публиката :)
Lt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16263
 • Keep it 100
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #104 на: Јануари 11, 2015, 20:27:53 pm »