Автор Тема: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....  (Прочитано 25488 пати)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31681
 • Таков е животот... јебига
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #105 на: Јануари 11, 2015, 20:57:44 pm »
Аууу звук му јебем... Овој е 2.0 или 1.6?

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16231
 • Keep it 100
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #106 на: Јануари 11, 2015, 21:02:22 pm »
два точка нула

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9466
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #107 на: Јануари 11, 2015, 21:43:36 pm »
И околу 300 hp, цело време е у VTEC. ;D

Многу ги сакам овие искористени моторчиња, звукот е ненормален.

Отсутен Kozanostra

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1601
 • Opel Astra 2.0 DI
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #108 на: Јануари 11, 2015, 23:16:56 pm »
'Рже 'рже не се држе  ;)

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16231
 • Keep it 100
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #109 на: Јануари 20, 2015, 15:33:30 pm »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16231
 • Keep it 100
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #110 на: Април 26, 2015, 01:54:16 am »

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20610
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #111 на: Септември 14, 2015, 16:09:02 pm »
When VW racing in Germany was just an infant and racing itself actually mattered.. :-*


Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16231
 • Keep it 100
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #112 на: Ноември 07, 2015, 18:57:45 pm »

Отсутен Skywalker

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2379
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #113 на: Февруари 14, 2016, 22:09:22 pm »
Lt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20610
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #114 на: Февруари 23, 2016, 22:51:08 pm »

Колку би било добро RUSH 2 да е за ривалството меѓу Сена и Прост.


Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20610
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #115 на: Февруари 27, 2016, 18:19:20 pm »

Lean back and remember the time when Deutsche Tourenwagen Meisterschaft was the top touring car championschip series on planet.


Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20610
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #116 на: Април 04, 2016, 13:30:06 pm »
« Последно менување: Април 04, 2016, 16:18:47 pm Stratro »

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20610
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #117 на: Април 11, 2016, 09:57:54 am »
« Последно менување: Април 11, 2016, 10:06:59 am Stratro »

Отсутен ARMEX

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3577
Одг:
« Одговори #118 на: Април 11, 2016, 10:06:15 am »
Кoлку сaмo недoстaсувa oвoј дух нa вистинскo тркaње вo Фoрмулa 1.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk


Отсутен godofspeed

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2721
Одг: The best of `80`s and `90`s : F1, DTM, Rally....
« Одговори #119 на: Април 11, 2016, 10:34:20 am »
Кoлку сaмo недoстaсувa oвoј дух нa вистинскo тркaње вo Фoрмулa 1.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk


Недостасува веке духот на тркање во сите тркачки спортови.Се е компјутизирано се е отидено у курац.....