Автор Тема: Рели ДАКАР 2013  (Прочитано 6022 пати)

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Рели ДАКАР 2013
« Одговори #30 на: Јануари 10, 2013, 12:38:34 pm »
sto se slucilo

Отсутен nsx-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9197

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11823
 • Пудингот на шоферството
Одг: Рели ДАКАР 2013
« Одговори #32 на: Јануари 10, 2013, 18:59:55 pm »
Освен сервисното возило(кое нема врска со тркачкиот дел од релито) не гледам причина да стои во насловот ‘Дакар си зема данок во крв бла бла бла...‘
Глупости.
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Рели ДАКАР 2013
« Одговори #33 на: Јануари 10, 2013, 19:30:59 pm »
Епа да не било Дакар немаше да било техничкото возило таму ;)
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11823
 • Пудингот на шоферството
Одг: Рели ДАКАР 2013
« Одговори #34 на: Јануари 10, 2013, 19:37:30 pm »
Значи некој гледач кога си бега накај дома се испоубие,Дакар е крив.Разбирам.
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен kire95

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 702
Одг: Рели ДАКАР 2013
« Одговори #35 на: Јануари 13, 2013, 12:31:13 pm »
Да не знаете што решија судиите вчера во врска со главниот пласман кое време ке го признаат.

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Рели ДАКАР 2013
« Одговори #36 на: Јануари 15, 2013, 14:13:15 pm »
Значи некој гледач кога си бега накај дома се испоубие,Дакар е крив.Разбирам.
Овие лица биле вклучени директно во релито,значи не биле гледачи,да биле може немало да пишат така.

Да не знаете што решија судиите вчера во врска со главниот пласман кое време ке го признаат.
Го признаа времето на последниот пристигнат.Ал Атијах заглави вчера јако и практично му ја подари победата на Петерхансел.
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2293
 • Имигрант
Одг: Рели ДАКАР 2013
« Одговори #37 на: Јануари 16, 2013, 00:10:41 am »
Ал Атијах летна од игра... Значи на Петерхансел не му бега победата